Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején vagyok 3...

Terhesség elején vagyok 3 hetesen, és hát sajnos székrekedéssel küszködök. Mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok gyümölcs, teljes kiőrlésű kenyér, tejtermékek. Esetleg válts vitamint, nekem az Elevittől volt ilyen.
2011. máj. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mozgás, sport
2011. máj. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
magas rost tartalmú ételek, szilvalekvár
2011. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocs ,hogy lehetsz 3 hetes terhes?

Egyébként sok rostosat kell enni!

2011. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!Mindent kipróbálok hátha segít.Az utolsó válaszolónak:Ha voltál terhes akkor te is voltál 3 hetes.Ha nem akkor meg én úgy tudom hogy kb középidőben fogan a baba+1 hét késés az akárhogy is számolom nekem 3 hét jön ki.De lehet én vagyok rossz matekból.
2011. máj. 24. 21:35
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,tudom,hogy 3 hetes terhesség is van csak azt még ritkán tudja az ember,mert ugye amikor kiderül kb 4-5 hetes vagy Ill ugye így határozza meg az orvos.Amúgy nem kötekedni akartam csak így ritkán szokták számolni.Boldog baba várást
2011. máj. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is jó kívánságot!Hát nekem mensi előtt már 5 nappal nagyon fájt a cicim és alhasi görcsöm is volt folyamatosan,csináltam egy tesztet és pozitív lett.3 napra rá megint csináltam egy más fajtát és az is pozitív lett.A cicim 2 szer akkora mint volt.Én hamarabb tudtam mint sokan mások.
2011. máj. 24. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!