Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lakás festés? Nem...

Terhesen lakás festés? Nem ártanak a szagok?

Figyelt kérdés
13 hetes kismama vagyok,ma kezdi el a férjem egy haverral a lakást szobánként kifesteni. Máshol én nem tudok aludni a kisfiammal,csak itthon. Szerintetek nem káros rám a szag. Mindig ott aludnánk ahol nem volt festés.
2011. máj. 24. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én magam festettem terhesen a gyerek falát és semmi bajom nem lett.Nyilván nyitva lesz az ablak,nem? A terhesség nem betegség, nem kell agyon aggódni.

:) sok örömöt kivánok, és ne aggódj ilyeneken

2011. máj. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mert gondolom rendes falfestékkel fest, az meg nem káros. legyen szellöztetve.
2011. máj. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ajtókat festettem, párom festett, tapátázott, padlót csiszolt, semmi bajuknk nem lett.

Semmiképpne nem bíztam volna festőre, annyira gány minkát tudnak végezni, főleg az ajtófestéskor.

Tök jól elvoltam.

Ja mind akét terhességemnél volt lakásfelújítás:-)))

2011. máj. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tinker Bell ***** válasza:
Nem lesz semmi gond, hiszen nagyon jó idő van, legyen nyitva egész nap minden ajtó, ablak(csak jól támasszátok ki, nehogy a huzat becsapja!). Meg estére is hagyjátok nyitva a szoba ablakát, mi is így alszunk, amióta ilyen jó idő van.
2011. máj. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ártalmas csak jól szellőztessetek ki.Én is festettem a szobát,ablakot,nem lett semmi bajom!
2011. máj. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tapétát festjük le festékkel. Én is úgy gondoltam,nem lehet annyira ártalmas,mert sokan festenek baba születés előtt. De mindig vannak vészmadarak...
2011. máj. 24. 09:57
 7/7 Baranka ***** válasza:
Mi is felújitásban vagyunk. Én is segítek. Nem szabadna, hogy bajod, bajotok legyen!
2011. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!