Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen ihatok sört?

Terhesen ihatok sört?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 21:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia! Ha annyira kívánod, szerintem is igyál nyugodtan...bár, én is szeretek sok féle alkoholos italt, legjobban a koktélokat, és finom borokat, de annyira nem kívánom szerencsére, hogy ne bírjam ki :) Úgyh én nem iszok...Bajotok nem lesz tőle, ha megiszol hetente 1-2 pohár gyengébb sört. De azért a napi egy pohár sör vagy bor az sok, és nem igaz, hogy ajánlott...Amelyik orvos nem tiltja az alkoholt terhesség alatt, az is max heti 1-2 pohár bort ajánl azoknak a kismamáknak, akik kívánják...Úgyhogy nem kell túlzásba vinni, ahogy semmi mást sem...üdv
2011. máj. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Bocs, de sohasem értettem, terhesen miért akar valaki alkoholt inni...én sem akarok,okoska,csak úgy kívánom,hogy ha meglátok egy sörösdobozt,folyik a nyálam...
2011. máj. 24. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!