Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Neocitránt ihatok,10 hetes...

Neocitránt ihatok,10 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Én nem innék a helyedben. Elvileg nem ajánlott. Helyette próbálkozz homeopátiával. Ha leírod mi is a baj pontosan, lehet,hogy tudok segíteni.
2010. dec. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Elkaptam a kislányomtól a náthát... Fáj a torkom nagyon, és folyik nagyon az orrom...
2010. dec. 3. 14:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad Neocitránt inni. Algopyrint lehet bevenni. A szopogatós tabletták nagy része is tilos, sőt, még egyes gyógycukorkák is, mert izomlazító lehet bennük. Homeopátiás szerekben jó az Oscillococcinum, Coryzalia, Homeogene. Ezek megfázásra, náthára, torokfájásra vannak.
2010. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm, a gyors választ!
2010. dec. 3. 14:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Algopyrint is inkább csak lázra, 38 felett! Mézes hársfatea, infralámpa (arcra), sok C-vitamin, torkod kösd be, sós víz gargalizáláshoz, minimum 3-4 liter folyadék.
2010. dec. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Homeogene 9 torokra, Stodal ha köhögnél. Nekem mindig segítettek!
2010. dec. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Algoprint ne,helyette Panadolt ha láz van.

Egyébként én nagyon ajánlom a Stodal szirupot,illetve lehet tantum verdét is.

Homeogene is jó.

2010. dec. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is :)
2010. dec. 3. 14:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnőm ,hogy a gyógyteákkal is óvatosan kell bánni, mert azok is "gyógyszerek" , de legalább természetes, én hársfa és kamilla teát szoktam inni, meg homeós cuccokat, amiket az előző válaszadók felsoroltak.
2010. dec. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!