Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen ihatok sört?

Terhesen ihatok sört?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

persze!csak nem ajánlott...

istenem

2011. máj. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az attól függ!

Miért a kisgyerekek kérdésbe került?

Milyen sört? Alkoholmenteset?

Ha mindenáron söröznél, és nem alkoholmenteset, akkor max egy kicsi pohárral vagy 1,2 %os Radlert.

Ha kibírod, inkább ne!

2011. máj. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Azt hittem, azért írsz a Kisgyerekbe, mert van egy kb. kétévesed, aki állapotosan az őrületbe kerget. Nálunk ez van, de boldogulok pia nélkül is :D
2011. máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Tulajdonképpen a kisüstit is meghúzhatod, legfeljebb beteg lesz tőle a gyereked.
2011. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én mindkét terhességem alatt ittam néha. Arra figyeltem, hogy sosem éhgyomorra ittam, hanem evés után. Illetve én is ajánlom a most itthon is divatba jött citromos sörököket, amiknek csak 1,5-2% az alkoholtartalma a hagyományos 4-5%-os sörök helyett.
2011. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Lehet inni, csak éppen minek???

Bocs, de sohasem értettem, terhesen miért akar valaki alkoholt inni.

2011. máj. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sok benne a vitamin:-)

Módjával lehet inni. Nem napi 1 pohárral, de ha néhanapján megkívánod szerintem 1 deci sörtől semmi bajod nem lesz. Sem a gyerekednek.

2011. máj. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 krisztivan ***** válasza:
100%
Igen ,ihatsz.Napi egy pohár sör vagy jó minőségű vörösbor még ajánlott is.Semmi probléma nem lesz tőle legfeljebb a babád is szeretni fogja ha kibújik.Én nagyon kivántam a sört terhesség alatt(elötte nem voltam oda érte)így szinte minden nap egy kis pohárral megittam.Orvos,védőnő tudomásával!
2011. máj. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én most 17 hetes vagyok, 2 hete voltak nálunk vendégek, megkínáltam őket sörrel és megkívántam nagyon jól esett egy dobozzal lecsúszott, 3%-os volt.

a mai világban semmi sem ajánlott, minden káros.

2011. máj. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen! ÉN is szoktam havonta kb. 2-3 decit, ha megkívánom! A doki is azt mondta,hogy lehet. Sőt nekem elvileg a vörösbort is ajánlotta, mert alacsony nagyon a vérnyomásom!

Felejtsd el ezeket,hogy beteg lesz a gyerek. Ha nem minden nap iszol, akkor nem lesz beteg!

2011. máj. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!