Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Málna teát ihatok terhesen?

Málna teát ihatok terhesen?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ihatsz.
2010. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az attól függ hogy sima málna teára gondolsz vagy a Málnalevélre?

Mert a Málnalevelet csak a 36. héttől szabad inni.

2010. nov. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

na neee. miért ne ihatnál gyümölcsteát?!

én kólát is szoktam, úristen!!!!

2010. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Terheltség ellen ihatsz teát terhesen is!
2010. nov. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Malna teat(gyumolcs) ihatsz, malnalevel teat csak 36., 37. het utan, tagulast okoz.
2010. nov. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A málnalevél tea JAVASOLT a terhesség első 12 hetében (méhfalerősítő hatású), valamint a könnyebb tágulás miatt a 36. héttől. A nem kedvesekkel ne foglalkozz.Minden szépet!
2010. nov. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

A málnalevél teát tényleg csak az utolsó hónapban javasolt inni (ez azt jelenti, hogy be kell töltened a 36.hetet), és ekkor sem kötelező. Fontos hogy tudd, hogy nem okoz tágulást!! (durva lenne, ha valakinek kinyilna méhszája pl. a 37.héten, mert teázik), tehát nem fogsz hamarabb szülni. A teának izomlazító hatása van, ami csupán azt jelenti, hogy ha egyébként természetesen beindul a szülés, akkorra már egy ellazultabb izom fog tágulni, tehát gyorsabban, lazábban fog menni. (ami persze neked és a babádnak is jó). Málna teát meg annyit ihatsz és akkor , ahogy neked jól esik.

Szép szülést/születést Nektek!


Szeretettel: Kárpáti Tímea Kriston Intim Torna országos csoportos és egyéni tréner és előadó

2010. nov. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Igen ihatsz! Egyébként sz egyik válaszoló írta, hogy kólát is szokott inni... Én ezt nem ajánlom, ugyanis a gyomorra is rossz hatással van... Hát akkor egy pici babáéra!
2010. nov. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szia!


Inni ihatsz. Viszont le szeretnélek beszélni a "Gyógynövény-teákról". Sajnos még a nagyon márkás termékeknél is előfordul, hogy olyan dolog kerül be, aminek nincs ott helye. (Kimutatták pl.: kutyagumi.)


A volt párom is minden vackot evett/ivott a terhessége alatt, és a lányunknak most komoly ételallergiája van. Szóval csínján minden ilyen kemikáliával.


Ráadásul a lányuk császáros baba lett, szóval ezeket a gyógynövény-teákat kicsit ráolvasásnak érzem.

2010. nov. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves Bibe. Timea!


Magamra vettem kissé(?) kioktató válaszodat. Azért, mert intim tornát oktatsz, utána járhatsz bizonyos dolgoknak.

Képzeld, nem fog valaki kitágulni a 37. héten, csk mert málnalevél teát fogyaszt. Sőt, általában túlhordják a "málnalevelesek" a babákat, ellenben mikor beindul a szülés, könnyebben tágulnak. Szerintem a kettő nem ugyanaz, s én azért nem fejtettem ki ennyire, mert nem nézem hülyének a kérdezőt, ellentétben Veled...

Én valóban könnyen szültem első babát 5,5 óra alatt, betölött 40.héten. Persze mindenkinek más jön be. Ha pl. a GYörgyteánál veszed, biztos nem lesz benne semmi kutya-dolog, s ártani biztos nem fog!

Ha kiigazodtál ezen a sok mindenen, amit írtak eddig, kedves Kérdező, szép szülésélményt kívánok! :-)

2010. nov. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!