Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másfél kilót fogytam 3 hét...

Másfél kilót fogytam 3 hét alatt, nem veszélyes ez?

Figyelt kérdés
A terhességi cukor miatt diétára lettem fogva. Egyébként sem híztam eddig sokat, a 29. hétig 7 kilót, most 32 hetesen pedig fogytam másfelet. Kicsit drasztikusnak tartom ezt a diétát, de ha kell, hát kell :( csak a babámnak ne legyen baja. Járt más is így? s ugye attól minden rendben ment a terhessége alatt?
2011. máj. 19. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
én az elején fogytam 12 kilót a rengeteg hányás miatt, a babának semmi baja nem lett. Tudom, ez más időszak és a helyzetetek is más, de hidd el, a baba mindent megkap, amire szüksége van, a terhességi cukros diétát pedig be kell tartani, mert komoly következményei lehetnek, ha nem tartod be.
2011. máj. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem voltak ilyen diétás problémám.De viszont én a 9. hónapig hetente hánytam, az elején reggelente naponta 2x, volt, hogy még grátisz is volt egy-kettő...Az elején 3 kilót fogytam és innentől is csak 9 kilót szedtem fel és a lányom mégis, makk egészségesen 3450-nel jött világra! Úgy, hogy ezért ne aggódj, de ha még is akkor hívd fel az orvost és akkor ő elmondja,hogy mi van!De ha diétára vagy fogva azt viszont mindenféleképpen tartsd be!!!
2011. máj. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Avery ***** válasza:

Barátnőm ugyanennyi idő alatt 2 kg-t fogyott a cukros diéta során. Előzőleg 10-et hízott. A gyereknek semmi baja, minden rendben van! (sőt, így elkerülheted további bajok kialakulását, amit esetleg a cukor okozna)

Nem "kötelező" 10-20 kilót felszedni. :)

2011. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 21+5 hetes vagyok, de eddig még egy dekát nem híztam, sőt, fogytam 5 kg-ot. Bár hál' istennek nekem nem kell diétáznom, csak egyszerűen így alakulok. Biztos a többszöri kevés evés miatt van ez így. Amíg a bab jól van, sztem ne aggódjunk!!!

Boldog babavárást!

2011. máj. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már 36 hetes vagyok és én is diétázom terhességi cukor miatt. Fogytam kb 3kg az elején, amit azóta is tartok, nem hizok semmit, csak a pocakom nő. Kórházban vagyok más problémák miatt, tehát figyelnek rám. A dokik azt mondják ne aggodjak, mert a baba elveszi, ami neki kell és szépen fejlődik. Nyugodj meg nem probléma, hogy fogytál.

2011. máj. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!