Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon megijedtem, bajt...

Nagyon megijedtem, bajt jelenthet a 36. heti laboreredményem?

Figyelt kérdés

A 36. heti vérvételen a vizeletemben 12 fehérvérsejtet mutattak ki, 0-4 a megengedett, és 4 láphámsejtet, 0-2 a megengedett. Emelett a fehérje "opaleszkál". Egészségügyi honlapokon olvastam hogy ezek fertőzést jelenthetnek, vagy akár terhességi toxémiát is. A külső méhszájam már nyitva van... A védőnőmet már csak holnap tudom felhívni... Segítsetek, mit jelenthet ez?

36 hetes kismama


2009. márc. 12. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Annyira azért ne ijedjél meg!Akkor van nagy gond,ha ehhez még magas vérnyomás is társul!Nem tudom a védőnőd,ha rendes,mérettesd meg vele párszor a vérnyomásodat.A külső méhszáj nyitódása ilyenkor már természetes szerintem.Én végig nyitva voltam,a belső zárva volt és ez volt a lényeg!Jó egészséget!
2009. márc. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!