Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21hetes kismama vagyok....

21hetes kismama vagyok. Nálatok volt olyan ebben az időben, hogy viszkettetek? Én már lassan 3napja megőrülök tőle az alkarom a hasam és a karomon a hajlat.

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az unokahúgom 17 hetes, ugyanezzel a gonddal küszködik. Neki írt fel a dokija fürdőkrémet meg még + valamilyen kencét, azóta jobb a helyzet. Mondtad már az orvosodnak? Szerintem neked is segíthet a kence:) Mielőbbi viszketésmentes napokat!
2009. márc. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, én is nagyon viszkettem. Sőt még szoktam is, de szerencsére többnyire már csak a hasam. Én sokat kentem testápolóval, valamint babaolajjal. Naponta többször is. Az nagyon jó volt rá. Utána egy picit "megnyugodott" a bőröm. Nekem az alkarom annyira ki volt száradva, hogy olyan pikkelyszerűen hámlott is, lehet már a sok vakarástól. :S Soha nem volt azelőtt ilyen, úgyhogy leradíroztam és kenegettem. Rendbe jött. :o)

26 hetes kismami

2009. márc. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is ez volt a bajom! Nekem azt mondta a védőnő, hogy enyhe terhesség allergia! A szervezet így reagál a babára , aki ugye elvonja a vitaminokat, tápanyagokat!Mindenképp szólj az orvosnak nehogy baj legyen!

Én kaptam rá krémet de már nem emlékszem a nevére sajnos!

2009. márc. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egyenlőre még elég a legzsírosabb nívea testápoló, de már harmadszor váltok az elmúlt hetekben krémet. Végső esetben a doki tud felírni patikában kevert fürdőzselét és testápolót, de nekem azt mondta, ami tényleg jó, az olyan drága is, úgyhogy amíg bírom, próbálgassak drogériában kaphatót, hátha elég lesz az is.
2009. márc. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!