Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+3 terhes vagyok. Most fogok...

7+3 terhes vagyok. Most fogok védőnőhöz menni. Mivel kell készülnöm?

Figyelt kérdés
azt sem tudom mi fog történni. mit vigyek, le kell-e vetkőzni stb.
2011. máj. 10. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!Az irataidat vigyed/személyi igazolvány,tb kártya stb/.Inkább beszélgetni fogtok.Meg fogja mérni súlyodat,vérnyomásodat,vizeletet vizsgál de le nem kell vetkőzni.Nekem egy nagyon kedves védőnőm van kimondottan szeretek hozzá menni.Segít amiben tud,bármit kérdezhetek nincs hülye kérdés.

Üdv:32 hetes kismama

2011. máj. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is GRATULÁLOK!!!!!!!


Vidd azt a papírt amit a nőgyógyász adott. Nem kell levetkőzni sem most sem pedig egész pocakosság alatt. Megméri a vérnyomásod, súlyod, kitölti a terhesgondozási kiskönyvedet, ad pár újságot,pár tanácsot, meg egy olyan papírt amin rajta van, hogy mikor milyen vizsgálat van!

Legalábbis nekem így volt!

Hol laksz? Dolgozol?

2011. máj. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Azt elfelejtettem,hogy amit eddig esetleg kórházban kaptál vizsgálati eredményeket azt vigyed még magaddal!
2011. máj. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Készülj azzal hogy a családban milyen előforduló betegségek,vannak,voltak,az apuka részéről is.
2011. máj. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Vizeletet vinnem kell, vagy majd ott produkálom?

Igaziból mennyire sürgős? azért kérdem mert egy kis faluban lakom, és tuti ismerősökbe botlom majd, meg látják hova megyek be, én pedig a terhesség fiatalságára való tekintettel még nem szívesen kürtölném szét a hírt :)


Egyik kérdésre válaszolva: pest megyei faluban lakom, és bejelentett munkám nincs, hanem itthoni alkalmi munkákat vállalgatok (szövegtördelés, grafika)

2011. máj. 10. 20:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Ugyanennyi idős vagyok!:) Én jövőhéten megyek. Én is várni akartam vele, de azt mondták,hogy a vérvételt, amire ő utal be, jobb minél hamarabb megcsinálni!

Nekem annyit mondott,hogy amit kaptam papírt a dokimtól, azt vigyem, meg személyi, lakcím kártya!

2011. máj. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok!vizeletet ott kell majd adni!Bár engem mindig megkérdez tudok-e adni mert ha nem ne erőltessem,de én mindig úgy megyek hozzá,hogy tudjak ott majd wc-re menni.
2011. máj. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én pedig mindig viszek pisit, nekem így egyszerűbb. Amúgy tényleg annyi történik, amit eddig elmondtak a többiek. Én kb. 1 órát voltam bent az első "randin". Tőlem annyit kért a dokim, hogy mire megyek a 12 hetes UH-ra, addigra tudjam le a védőnőt. Ja és igen, tényleg jó felkészülni a családban előforduló (apa családjában is) betegségekről.

Egyébként gratulálok! :)

2011. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. máj. 11. 14:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!