Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valahogy már nem vagyok...

Valahogy már nem vagyok boldog. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most kaptam meg a cukórtehelésröl a papirt.nagyon rossz lett 10,5.jaj istenem nagyon félek azt mondta az orvós,hogy vigyázni kell mert igy a baba hamarabb kaphat fertözést a hasban.mostmár mindig azt fogom nézni,hogy él-e még a babám 26-hetes vagyok de már a kedvem is elment mindentöl
2009. márc. 9. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem jó hír,de próbálj meg nem rosszra gondolni,az többet árt mint használ.Gondolom ezzel te is tisztában vagy.

Jó egészséget és kívánom,hogy a továbbiakban minden rendben legyen!

2009. márc. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel, sok kismamának van gondja a cukorszinttel ,megfelelő kontroll és óvatosság mellett semmi baj nem lesz, és egészséges babát szülhetsz, csak annyi hogy jobban oda kell figyelj az életmódodra mint a többi kismamának. Hidd el, megéri!
2009. márc. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad ilyen negatívnak lenni!!Elhiszem, hogy megijedtél, de másoknak is volt terhességi cukorbetegsége és mégis telejesen egézséges babát szültek!!!Ha beírod a google-ba, hogy terhességi cukor, akkor egy csomó hasznos oldalt találhatsz(diéták, tippek, tanácsok)!!!
2009. márc. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia,nekem is volt terhességi cukrom, 150-es szénhidrátdiétán voltam, szüléselőtt 3,5 kg mal voltam kevesebb mint a terhességem előtt, a diéta segített, 39 hétre megindították, mert már a diéta nem volt elég és inzulint nem akartak adni, és mindketten egészségesek vagyunk, nekem szülés után rögtön elmúlt, ha betartod az orvos és dietetikus utasításait semmi baj nem lesz, és ne aggódj
2009. márc. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit tudok Neked mondani, hogy az én terhességem is tele volt aggódással (hasonló problémák miatt, mint a Tiéd), aztán persze minden rendben volt. Hasonlóképp éreztem, mint Te, már-már nem voltam boldog a félélemtől. Aztán most itt alszik mellettem az egészséges 11 hetes kisfiam, és "irígykedve" szoktam nézni a boldog kismamákat, hogy én miért nem tudtam így megélni a terhességet. Persze csak rajtam múlt. Ha előlről kezdhetném, nagyon boldog lennék, hogy a drága kisbabámmal még egyek vagyunk, biztonságban van. Nagyon kívánom Neked, hogy Te tudj felülkerekedni a szorongáson (nem úgy mint én) és nagyon boldogan éld meg az áldott állapotot, mert hidd el semmi baj nem lesz, és bánni fogod, hogy nem élvezted ki ezt az időszakot.

Nagyon boldog babavárást!

2009. márc. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is csak bíztatni tudlak.Nekem a múlt héten derült ki,hogy terhességi diabéteszem van.Először én is megijedtem,mert ez az állapot veszélyes a babára nézve.A jó hír az,hogy kezelhető ez a probléma.Én nagyon szenvedtem az első pár napban a diéta miatt,de most már érzem,hogy jót tesz nem csak a babának,de nekem is.Lejjebb ment a vérnyomásom,csökkent a pulzusom-gyakran felszaladt 120-ig is-így én is jobban érzem magam a bőrömben,ráadásul tudom,hogy a babámnak is jobb így.Elhatároztam,hogy szülés után is diétázni fogok,na persze nem ilyen drákói szigorral,de elképesztő,hogy ha az ember tudatosan étkezik,mennyivel egészségesebbnek érzi magát.Szóval semmi pánik,tartsd be a diétát és egészségesek lesztek mindketten!
2009. márc. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!