Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal együtt vagyok 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal együtt vagyok 4 hónapja. Az elején minden oké volt, aztán most valahogy mégsem olyan jó...Mitől sárga a nárcisz? És én miért nem vagyok boldog?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyi információ alapján ugye nem vártad hogy itt érdemi segítséget fognak tudni nyújtani neked?:) Kicsit talán részletezhetnéd hogy mi az ami már nem ugyanaz? Milyen negatív változásokat vettél észre, milyen érzéseid vannak a barátoddal kapcsolatban? Ezek nélkül még csak találgatni sem tudunk.
2009. febr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az a baj nem tudom megmondani, hogy mi a fene van... nagyon sok minden idegesít benne. és egyszerűen nem érzem már azt amit kellene. pedig komolyan gondoltam ezt a dolgot vele. lehet ez csak pillanatnyi elmezavar?
2009. febr. 7. 10:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem 4 hónap még túl rövid idő ahhoz hogy kihűljenek az érzelmek. Persze azt hogy mit érzel iránta azt csak te tudod igazából megmondani. A kérdés hogy összességében szereted, jól érzed-e magad vele, a fontosabb dolgokban megvan az összhang köztetek de mellette vannak idegesítő dolgok is? Senki sem tökéletes, mindenkinek vannak hibái, olyan ami nem tetszik neked. Ha viszont úgy érzed hogy ez mégsem az amit vártál, ha nem vagy vele boldog akkor sajnos lépned kell, de ezt csak te tudhatod.

Első voltam:)

2009. febr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát igen, tudnom kéne hogy mit érzek, de sajnos most nem tudom. össze vagyok zavarodva. próbálom tisztázni az érzéseim, de nem megy olyan könnyen. most nem érzem magam boldognak egyáltalán vele. de még nem is akarok lépni, mert félek, hogy hülyeséget csinálok, aztán meg a falba verem a fejem, jaj de hülye voltam :) köszi a válaszod :)
2009. febr. 7. 13:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire bizonytalan vagy akkor kérj egy kis időt, amit külön töltesz tőle. Ez idő alatt le tudod magadban tisztázni hogy mit érzel, hogy hiányzik-e amikor nem vagytok együtt, milyen az életed nélküle. De lehet hogy csak rossz passzban vagy, egy kapcsolatban vannak hullámhegyek és völgyek, remélem hogy nálad is csak erről van szó.:)
2009. febr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát én is nagyon remélem. azon gondolkodtam, hogy lehet ezt az is okozza, pont hogy egy ideje nem vagyunk együtt, mert megműtöttek, és most elég sok időt töltünk külön, most másik városban tartózkodunk. nem tudunk annyit találkozni. de lassan most már jól vagyok és akkor ismét együtt leszünk. lehet hogy ez a gond?
2009. febr. 8. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!