Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet valahogy a méhlepényt...

Lehet valahogy a méhlepényt "frissen tartani? Gondolok ilyenre, ha sok xy-t eszel, vagy nemtommit iszol, ilyesmi. Csak hogy minél később öregedjen el.

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem végig jó volt a lepényem (amilyennek lennie kell). sok szénsavmentes vizet ittam, végig mozogtam (csak ahogy jólesik, én pl. mindenhova gyalog mentem). Sok zöldséget-gyümit nem ettem többet, viszont kerültem a mesterséges kajákat, innivalókat, kávékat.Magamnak főztem. nem tudom, hogy befolyásolták-e ezek, nagyrészt biztos genetika/terhesség függő is.
2011. szept. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazi válasz a kérdésedre, de az enyém pl gyorsan öregedett, amikor császároztak, már teljesen meszes volt. Ennek bizonyára oka volt a szép hízásom (25kg), a félidőtől kezdődő brutális vizesedés és a végén a magas vérnyomás. Szóval, ha én is mozogtam volna, és nem ettem volna meg minden utamba kerülő kaját, biztos nem öregedett volna olyan gyorsan.
2011. szept. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Járok heti 1-2x uszodába és még csak 9 kg-t híztam 36 hetesen. Akkor lehet, hgoy nem öregszik? Külföldön vagyok, itt nem vizsgálják.

Viszonylag egészségesen eszünk sok zöldség, gyümölcs.

Csak keveset pihenek és folyton megyek a 26 hónapos igen aktív fiam után.

És 2 hétig szedtem kalciumot allergia enyhítésére.

2011. szept. 6. 23:15
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor minden esélyed megvan arra, hogy ne érjen be túl korán. Amúgy is már szinte finisben vagy... :)
2011. szept. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!