Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-hónapos vagyok. Nekem...

6-hónapos vagyok. Nekem nagyon fáj, hogy érzem minden nap a babám, de csak gyengéden! Van mikor egész nap nem mozdul csak este egy kicsit meg csikiz. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Már hogy érted hogy nagyon fáj? Rossz érzés vagy konkrétan fájdalmas?

Az én fiacsom se volt méhen belül egy akrobata, kicsiket mozgott csak és ahogy egyre nagyobb lett akkor se rugdosódott, inkább csak forgott ide oda, meg helyezkedett.

Nyugis, könnyű (nem súlyra értem) baba most is:) 2 éves:)

Azt mondják a személyiség már méhen belül jelentkezik.

2009. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én se értem, fáj hogy mozog, vagy az fájna, hogy csak gyengéden? Mert olyat még nem hallottam, hogy fáj ha mozog, csak olyat, hogy rossz helyen van, pl. nyomja a bordát, vagy valami ideget. Ha meg az fáj, hogy nem érzed annyira, hát azzal nem tudsz mit csinálni, de van ilyen, hogy valakinek alig mozog, ill. alig érzi. De még azért van időd, hogy érezd, lehet a végén már azt fogod kívánni, hogy egy kicsit maradjon már nyugton.
2009. márc. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen az fáj,hogy nem érzem már azt szeretném ha szétrugna
2009. márc. 8. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!