Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tehetek valamit? Mit tanácsolt...

Tehetek valamit? Mit tanácsoltok? -lábdagadás

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok,de jópár hete dagad a bokám és a lábfejem,főleg ha sokat ülök egy helyben.a lábfejem eléggé fáj is.Mivel segíthetek ezen??Kicsit aggaszt ,hogy normális-e ez a lábfej fájdalom.??Próbálok sokat inni,lábam felpolcolni,ha lepihenek,de nem tudom ezen kívül tehetek-e valamit??!
2011. máj. 1. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tök jó az a cikk amit az első válaszoló írt.


Egyébként keress rá a lábdagadás-ra itt a keresőben, sok hasznos tanácsot olvashatsz. Én egyet el is mentettem magamnak:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2011. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ezzel a problémával küzdök, de nekem már közel a vége.

Én vettem 140 den-es kompressziós (térd)harisnyát, és azóta láss csodát van bokám. Harisnya nélkül annyira bedagadt, hogy a lábfejemet sem tudtam megmozdítani. Amióta hordom nincs ilyen probléma. Azt nem mondom, hogy egyáltalán nem dagad be, de közel sem olyan mértékben, mint nélküle. Ha gondolod próbáld ki, nem egy veszélyes összeg.

2011. máj. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a dagadás mellett a lábfejed IS fáj, akkor harántsüllyedésed lehet. Ha nem vagy egy cérnaszál (mint ahogy én sem), akkor erre komoly az esélyed.

vegyél talpbetétet gyógyászati segédeszköz boltban, ez a vizesedést is pozitívan befolyásolja! Kipróbáltam!

25 hetes km.

2011. máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket!!

Hát nem vagyok épp pehely súlyú,úgyhogy kedves utolsó lehet hogy az a gondom amit te is írtál....megpróbálom a talpbetétet,hátha segít!

2011. máj. 2. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!