Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan ismerosotok, akinek...

Van olyan ismerosotok, akinek parja marihuana fuggo es egeszseges babat szult?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 06:02
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
14eve szivja,fuggo....megertem,aki kerdezi,mert vagyok akkor vele...mindennap kinzom magam miatta,mert nagyon zavar,hogy ezt teszi es mindennap 2-3 sort is meiszik..en drogellenes vagyok..szeretnenk a picit,de aggodom igy a jovo miatt...
2011. ápr. 27. 10:43
 12/21 anonim ***** válasza:
78%
Szia! A vizsgálatok majd mindent eldöntenek. Próbálj megnyugodni, és reménykedni, hogy egészséges lesz a babó.
2011. ápr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Szia, hétvégenként egy light-osat szív a párom, egészséges, időre született a fiunk. De az utolsó hozzászólásodból én azt veszem ki, hogy a jövőtöktől tartasz. Ezt neked kell tudnod, mennyire van észnél a párod, ha megszületik a babó, hogyan lesznek a dolgok.

A kokain azért engem jobban megrémítene.

Off, vmelyik hsz-hez: alkohol mérgezésben hányan halnak meg naponta? És marihuána túladagolásban? (sehányan, mert nem lehet túladagolni)

2011. ápr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább az aggasztana, hogy ha ő függő, akkor passzívan te is szívod, ami meg mint tudjuk akkor a babához is eljut. :(
2011. ápr. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
56%

Itt a mi esetunk:

En is szivtam parom is szivta.

Terhes lettem abbahagytam parom el sziv napi 1-2szalat van hogy napokig semmit.

Egeszseges gyonyoru 1eves kislanyunk van.

Ugy vagyok vele inkabb szivjon neha 1-2szalat naponta mint igyon es usse-verje a csaladjat.Biztos le fognak pontozni na de kerdezem en a fuves kabulat vagy az alkoholos agresszio a jobb?(ha mar valasztanod kene)

Hozzateszem nem iszik egyaltalan.

2011. ápr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, már terhes vagy és a születendő egészségéért aggódsz. Ha még csak tervezed, akkor jobb lenne tiszta apát keresni. És nem az egészség miatt, hanem esélyesebb lenne, hogy együtt fel is nevelitek. Az sem mindegy ám a gyereknek!

Hogy van-e apja.Meg neked sem. Nem is a fű, de minden nap sörözni - ez alkoholizmus.Ha te másképp gondolkodsz, akkor talán jobb lenne előbb hozzád illő párt keresni, aztán kezdeni családot tervezni..


Azon kívül, fordítva is feltenni a kérdést: hallottatok olyat, h alkoholista apának beteg gyereke született?


Másrészt, ha ő is gyerekre vágyna már, akkor talán nem is füvezne.

2011. ápr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
terhes vagyok,hat persze,hogyne aggodnek a babaert!!!!!meg a jovonkert is.meg mindenert.mindennap.mindketten akarjuk,most jottem ultrahangrol,jol van,igaz meg a verteszt nem erkezett vissza.igaz nem vele terveztem a jovom,oszinten,de elvetetni 30 evesen nem akartam,meg hat akarjuk is...ez van egyelore
2011. ápr. 27. 16:42
 18/21 sumergo ***** válasza:

Ugye azért nem azt akarjátok mondani itt páran, hogy a marihuána fogyasztás kimondottan jó?! És igen, az alkoholizmus is ugyanolyan rossz, de ettől még talán nem kell megdicsérnünk azt, aki narkózik!

Kedves kérdező! Amikor a baba megnő, mert ugye idővel serdülni fog, szerinted jó lesz a példa amit látni fog? Hogy fogod neki megmagyarázni, hogy apa nem tesz rosszat. Vagy ha ezt elhiszi, mit teszel, ha még tovább is lép a kedves apukán, és majd lesheted, ahogy keresi a vénáit a heroinozáshoz!!!!! Szeretnéd elsiratni???

Lehet keményen hangzott, de normál értékrend mellett is nehéz a gyermeket megóvni, és jó irányba terelni. Akkor így?

2011. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
mi lett végül a babával?
2012. ápr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Végül is, ha eggődsz a jövőért, akár le is szokhat a kedves, vagy csökkentheti. Az ismerős apuka hetente egyet elszív, senkit nem zavar.

De a kokain az más. Azt hanyagolja inkább. Amúgy is kell a pénz pelusra.

2012. ápr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!