Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan ismerosotok, akinek...

Van olyan ismerosotok, akinek parja marihuana fuggo es egeszseges babat szult?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 06:02
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
es foganas elott par nappal az apa egyszer hasznalt kokaint......
2011. ápr. 27. 06:13
 2/21 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá esetleg orvos-ismerőstől. Én nem hiszem, hogy egyszeri szerhasználat, főleg az apa részéről, befolyásolhatná a baba egészségét! Szerintem nyugodj meg, az sokkal fontosabb neki. :)
2011. ápr. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, félreolvastam. Szóval függő, nem csak egyszeri használatról van szó... Hát, az már nem annyira biztató.De még mindig úgy gondolom, fontosabb, hogy te tiszta vagy! Alkoholistáknak is születik egészséges gyerekük. Azért jó lenne, ha le tudna állni. Márcsak a gyerek felnevelése miatt is.
2011. ápr. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
36%
Ha egészséges is, milyen családba születik... drogosok közé. Láttátok a Train spottingot?
2011. ápr. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
36%
Nem függő, de rendszeresen elszív egy spandlit, mindkét gyerek hibátlan.Kokaint nem tudom.
2011. ápr. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mi sem vagyunk ártatlanok:-)))
2011. ápr. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 sumergo ***** válasza:
36%

Kedves Kérdező!

Aki RENDSZERESEN szívja, az bizony függő! És egyébként is miért szívja????? Nincs egyéb gondja, ezért szeretne bajt magának??

Azonnal elhagynám!

2011. ápr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

Mivel anonim az oldal ezért leírom az én esetemet. Egy időben sokat füveztem, aztán abbahagytam, mert az akkori barátom nem nézte jó szemmel. Igaza is volt.

Aztán 3 év múlva másik férfi lépett az életembe( rá 3 évre már a felesége voltam), néha rágyújtott 1 cigire így én is. Nagy szülinapozás volt és hát rendesen küldtem az alkoholt meg a füvet is. Rá egy hétre kiderült, hogy babát várok és már akkor is várandós voltam mikor ez történt. Azóta is bűntudatom van, de azóta rá sem néztem a fűre se az alkoholra. Az apa még néha iszik a barátaival de ennyi. A lányom makk egészséges 5 éves csoda.

2011. ápr. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
én is ismerek ilyen családot,apuka minden nap füvezik,egészséges lassan 2 éves kislányuk van!
2011. ápr. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
Igen, ismerek. A gyerek teljesen egészséges, gyönyörű, okos 2,5 éves! :) Az elhagyásról pedig ennyit: én speciel úgy gondolom, hogyha választani kell a nőzés, kocsmázás, játéktermezés, füvezés, stb. között, akkor inkább füvezzen mint bármi mást csináljon! Sajna elég gyakori, hogy a férfiaknak van valami rossz szokása. Mindenki maga dönti el, hogy mit tűr el.
2011. ápr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!