Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem tudok aludni?

Miért nem tudok aludni?

Figyelt kérdés

Már tiszta idegbeteg vagyok, mert 3 óra óta csak forgolódok az ágyban, és kínlódok. Már nem bírtam tovább, kimentem a kutyával a levegőre de semmi, most meg leültem a gép elé, mert a páromat sem akarom felébreszteni a mocorgásommal. Megőrülök! Terhesen lehet inni a Mandala Bioteát? Hátha segít! van benne citromfű, levendula, kamilla, koriander, meg kardamom. Nem árt a babának? 29 hetes vagyok.

Vagy van valami bevált csel az álmatlanságra?


2009. márc. 6. 04:59
 1/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is ugyanezzel küzdök. 3 óta fenn vagyok és én is kutyáztam és gépeztem. Ittam egy gyerekeknek való meleg tejeskávét, de semmi hatás. A nagyokosok szerint álmos lesz az ember tőle. Én nem!

2009. márc. 6. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia, ilyen hajnali órában nem is reméltem választ, de örülök. Azon gondolkodtam, lehet hogy az a bajom, hogy párom csak hétvégenként van itthon már hónapok óta, és lehet, hogy elszoktam tőle, hogy más is van az ágyban. Így persze ha ő is itthon van, eleve kisebb helyem marad, megébredek ha mocorog, stb. Lehetséges?
2009. márc. 6. 05:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia én nem vagyok terhes 10hós kisfiam van,mégsem tudok aludni már 3napja.Biztos front van.
2009. márc. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia, én most 28 hetes vagyok, de most egyenlőre elmúlt ez az időszakom! Nekem kb 24. héttől volt kb. 2-2,5 hétig! Azt hittem már begolyózok! Én olvastam, és halkan nagyon halkan a tévét bámultam, mert én alap esetben is este is úgy alszom el hogy a tévének mennie kell... :(

Szóval most végig alszom általában az éjszakákat, és reggel 6 körül kelek, persze ha nincsenek rémálmamim, mert sajnos én állandóan álmodok....


Kitartás! Olvass!


Boldog baba várást! 28 hetes kismama

2009. márc. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

39 hetes vagyok és most múlt el a hónapok óta tartó álmatlanság, hajnali ébredés.

Ezen a héten állandóan aludhatnékom van.

2009. márc. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is ezzel a problémával küzdök kb 2 hete:(

Hajnali 3-tól nézegetek,tévézni,

olvasni nem akarok,a férjem hadd aludjon,sokat dolgozik értünk. Így marad az agyalás,kitalálom pár napra előre a menüt,aztán 6 körül visszaalszom fél8-8ig. Én a Sedatif PC-re gondoltam még,hétfőn megyek a védőnőhöz,megkérdezem ő jónak tartja-e.

Minden jót Nektek!

22 hetes kismama

2009. márc. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez a problémám! 3 napig napi 4-5 órákat alszom, utána egy éjszaka jobb, majd kezdődik a vergődés. Nálam a terhesség előtt is volt ilyen, általában telihold idején nem tudtam aludni. Most ugyan nem figyeltem, hogyan áll a hold, be is van folyamatosan borulva, de lehet, hogy ismét a holdállás az oka. Vagy a frontok.

Nagyon kellemetlen, mert dolgozom még és iszonyatosan ki vagyok pukkadva, viszont este meg nem bírok aludni. Olvasni szoktam hajnalban, ha felébredek, de kell egy óra, mire visszaalszom és ilyenkor már általában kelnem is kell.

28 hetes álmos, fáradt kismami

2009. márc. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Egy kicsit vigasztal a tudat, hogy nem csak én vergődök éjszakánként. Remélem hamarosan elmúlik, mert így pár nap alatt ki fogok akadni, és akkor mindenki messziről kerüljön, mert rosszul jár.

Kitartás nektek is.

2009. márc. 6. 11:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!