Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Majdnem 33 hetesen meddig...

Majdnem 33 hetesen meddig húzhatom ilyen állapotban? Ha súlyosabb lesz a helyzet megindíthatják a szülést?

Figyelt kérdés
Ismerem a toxémia jeleit, kúszik felfelé vérnyomásom eddig csak néha ment 130 fölé most meg pár napja a 3 mértből kettő 135, 137 stb.Vizesedek eléggé, újabb vizeletvizsgálatra várok mert sok volt a fehérje az előzőben.Só és fűszermentes diétán vagyok, amit annyira szigorúan betartok,hogy főtt ételben nincs só.Kenyeret itthon sütjük és alig van benne, csak napi 2 szelet felvágott és sajt amiben só van.(vagy a vacsi vagy a reggeli müzli vagy más édes)
2009. márc. 5. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
lehet,h le fognak pontozni,de én a helyedben elmennék autogén tréningre. Igyál sok jana vizet,abban van a legkevesebb só (az ásványvizek is rengeteget tartalmaznak). Pihenj,ne idegeskedj és én nagyon drukkolok,h ne kelljen beindítani - most már nagy baj nem lehet,ha indítják akkor sem
2009. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet hülye vagyok de mi az az autogén tréning?Köszi a bíztató szavakat.
2009. márc. 5. 21:25
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
A magas vérnyomást tök jól lehet kezelni orvosi felügyelettel,ill ha ugy gondolják befektetnek és akár a 40.-ik hétig is kihúzhatod... sokminden múlik a vizsgálati eredményeken,és a lepény állapotátol. A lényeg hogy legyél nyugodt,és sokat pihenj felpolcolt lábakkal. Kitartás és jobbulást:D 30 hetes pocis.
2009. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj,szólj a védőnődnek,hogy gyakrabban ellenőrizze a vérnyomást és a vizeletet,a vérnyomásod még nem vészes,de ha 140 fölé megy tartósan,akkor beállítják gyógyszerrel és nem lesz semmi gond.

Ne haragudj,hogy kérdezek is,de nekem két napja mondták,hogy kezdjek só és fűszermentes diétát,te hogy csinálod?Miket eszel egyáltalán?

33 hetes kismama

2009. márc. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Ne izgulj,nekem az első terhességemnél állandóan 140 felett volt a vérnyomásom.150-nél fektettek kórházba+ nagyon vizes voltam én is,de nem volt semmi gond,A kiírt előtt egy nappal lett meg a babám.Természetesen jó ha tudnak róla az orvosok,de szerintem nem lesz gond!

2009. márc. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Feherje a vizeletben nem csak a toxemia tunete. Lehet hugyuti fertozesed is. A vizeletvizsgalatbol kifog derulni.

En is a toxemiatol feltem, mert nekem is ezek voltak a tuneteim, de nekem is a vizeletvizsgalatbol kiderult (++) bakterialis fertozesem van.Most antibiotikumot szedek. Igaz biztos ami biztos kaptam Aspirint is a magas vernyomasom miatt.34 hetes kismama

2009. márc. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

jól le is pontoztak :)))

pedig hidd el,nagyon hasznos dolog,nem csak most,de később is nagyon jól fogod tudni hasznosítani. az autogén tréning egy relaxációs technika,belinkelek neked néhány oldalt:

[link]

[link]

2009. márc. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ, számomra mindenki megnyugtató és hasznos választ adott.33 hetes kismamának kérésem illetve kérdésem nem te vagy aki diétával kapcsolatos kérdést tett fel tegnap, mert ha igen oda válaszoltam, ha nem akkor írj privit, szívesen leírom én mit csinálok.
2009. márc. 6. 16:09
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja ez más a második vizeletvizsgálat mert az első nekem is bakteriális fertőzésre utalt(sok fehérje), antibiotikumot beszedtem már ez már egy újabb vizeletvizsgálat.Autogén tréninget meg megnézem
2009. márc. 6. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!