Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annyira kislányra vágytam. És...

Annyira kislányra vágytam. És kiderült egy pici lány van a pocimban. Más is volt igy?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 13:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Mi is így voltunk vele ... A párommal már nagyon régen tervezgettük, hogy na majd ha lesz egy egy kislányunk akkor ez és ez lesz ... :) És most itt van, kislányunk lesz! :)

22 hetes kismama

2011. ápr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Igen, kislányt vártunk és az is lett, nagyon boldogok voltunk, bár a fiúnak is örültünk volna ugyanúgy!
2011. ápr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudtam, hogy fiút szeretnék e jobban vagy lányt. :) Igazából minkettőt szerettem volna. Aztán kiderült, hogy ikereket várok, egy lányt és egy fiút :))

Nem hiszek ebben a Titokban. Abban hittem, hogy majd az Úr tudja, hogy kisfiút ad nekem, vagy kislányt.. És lám, mindkettővel megajándékozott.

üdv.

2011. ápr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Rettentően kislányra vágytam, de fogalmam sincs miért, mert előtte úgy voltam vele, hogy nekem biztos, hogy fiam lesz és jó lesz. Aztán terhes lettem, és mondtam, hogy tuti lány. S tényleg az lett. Bizonyára nem az én akaratom miatt, de végül teljesült, amit kívántam.
2011. ápr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én csak arra vágytam rettentően, hogy egészséges legyen. És szerencsére az is lett.. :)
2011. ápr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
A Legfontosabb szempont,hogy egészséges legyen,de azért reménykedtünk,hogy kisfiunk lesz,eddig az összes Uh alapján teljesül a kívánságunk :)
2011. ápr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Anyósom is nagyon fiút akart. Azt mesélte nekem, h még imádkozott is érte, ami számomra kicsit fura :)

Aztán ugye fia lett (egyetlen gyermeke, az én férjem) akihez görcsösen ragaszkodott és ragaszkodik is a mai napig, ami sajnos már megkeseríti az életünk..

2011. ápr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Mindenkinek gratulálok és boldog babavárást:)
2011. ápr. 23. 22:23
 19/22 anonim ***** válasza:
Mindig is kisfiút akartam és kisfiam is lesz:) A gondolatnak teremtő ereje van, ha valamit nagyon erősen akarsz, az teljesül:)
2011. ápr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
5. babámat várom, mindegyiknél lányra számítottam. Az elsőnél lányt mondtak, fiú lett. Röpke csalódás, vagy inkább meglepődés, aztán őszinte szerelem. A másodiknál már még jobban lányt akartam, de a 20. héten megmondták, hogy fiú. A harmadiknál már mindent megadtam volna egy kislányért, be is jött. A negyediknél ki tudja miért, újra lányt szerettem volna, sikerült. Az ötödiknél meg voltam győződve, hogy lány, majdnem leestem az ágyról, amikor kiderült, hogy fiú. Először fel sem fogtam, nem értettem, honnan lenne egy lánynak zacsija?!
2011. ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!