Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annyira kislányra vágytam. És...

Annyira kislányra vágytam. És kiderült egy pici lány van a pocimban. Más is volt igy?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 13:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Láttad a "The Secret" című filmet? ( http://www.youtube.com/watch?v=AfLg5_wdaB8)


Nézd meg, szerintem nem véletlen! :)

2011. ápr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%
Ja, és szívből GRATULÁLOK! :)
2011. ápr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

IGEN!! :-)

Örülök, hogy Neked is bejött...

Én voltam genetikai vizsgálaton, és tűkön ültünk 2 hétig az eredmény miatt, meg hogy fiú-e vagy lány...Mikor megjött az sms, hogy minden oké, zokogtunk a férjemmel, és mikor továbbnyomtam, és ott volt, hogy XX női kromoszóma...hát ne tudd meg...:-))


Most pedig már 8 hós, és hisztis mint a fene...de nincs nála édesebb nekünk...:-)

Sok boldogságot!

2011. ápr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%

A titok nem működik:-)

Mi azt hittük lány,neve is volt már,beszéltünk hozzá,és most itt van a kis 1 éves kisfiam:-)

2011. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

Valószínűleg azért nem működött, mert hittétek, és nem tudtátok. :)

A titok igenis működik! - első válaszadó voltam

2011. ápr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

én is lányt vártam, tudtam, hogy lány, éreztem!

...

aztán mikor megszületett első látásra beleszerettem a kisfiamba!!!! :D

2011. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Két lányt akartam, terhesen uh nélkül is "tudtam", hogy lányok, és valóban. :D
2011. ápr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nekünk is múlt héten derült ki hogy kislány.Én is kislányt vártam..Az elejétől tudtam és éreztem,még a 12.hét Uh-ja után mikor a doki látott valamit a lába között.Én akkor is mondtam hogy tuti kislány,és így is lett!!2hét múlva már nem volt semmi a lába között és a 18heti Uh-n 1000%ra mondta a doki hogy kislány és mi is láttuk a bizonyítékot a lába között!!:D


20hkm

2011. ápr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Én az elejétől fogva tudtam, hogy lány. Nem tudom hogyan. De biztos voltam benne.

Most fél éves és tényleg lány!

2011. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is kislányt szerettem volna, így első babának... aztán a 18 hetes genetikain a doki úgy látta, hogy lány (dec. 30-án) :) :) :)

Március 7-én voltunk 4 D- s ultrahangon, ahol ugyanaz a doki, aki korábban lányt látott, megmutatta: nem tévedett: 1000%, hogy kislányom lesz :)

Édes kicsikém az arcát takargatta, a doki azt mondta, hogy szégyenlős :) de, ha szégyenlős lenne, akkor a punáját takargatta volna, nem pedig az arcát :)

Már rettentően várjuk őt :)

A 4 D-s ultrahang után percekig csak sírtam az autóban, a párom nyakába borulva...

Annyira örülünk neki :)

Most vagyok 33 hét+ 6 napban, és már csak néhány hét a "nagy találkozásig" :) Június 6-ra vagyok kiírva.

Jó baba várást kívánok mindenkinek (amilyen eddig az enyém is volt) :)

Ki hol fog szülni? Valaki esetleg az MÁV-ban? (Á. E. K.)

2011. ápr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!