Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes vagyok. A férjem...

12 hetes vagyok. A férjem jobban eltávolodik tőlem. Lehet hogy én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
12 hetes vagyok.A férjem jobban eltávolodik tőlem.Én próbálok a kedvébe járni.Sajnos én már a 6.héttől itthon vagyok mert nagyon görcsöltem és az orvos nem engedett vissza dolgozni.Lehet azért ilyen velem mert csak ő dolgozik én meg nem? Szinte soha sincs itthon.Hétvégére ismindig kitalál valamit csak hogy velem ne kelljen lennie.Kezdek nagyon elkeseredni.
2009. márc. 5. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
De a szexre gondolsz, vagy a társaságodra?
2009. márc. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a sexre,bár az sincs túl sürün
2009. márc. 5. 11:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem te vagy a hibás. Én is itthon vagyok január óta. Most vagyok 15 hetes.

Próbálj vele beszélni, hogy mi a gondja. Reméljük nem az, hogy nem dolgozol, mert az még pár évig nem fog változni.

Első babát várjátok. Sok férfi nehezen dolgozza fel, hogy apa lesz, még akkor is, ha ő is akarta a babát. Lehet most tudatosul benne a dolog, mire vállalkoztatok.


Valahogy próbáld meg kitudni mi a gond! Sok sikert neked!

2009. márc. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez az új élethelyzet miatt olyan a férjed. Neki is újdonság és ő még nem is tapasztal ebből semmit azonkívül, hogy mondod, hogy milyen tüneteid vannak. Szerintem, majd ha lesz UH kép, ha nő a pocakod, ha érzni, hogy rugdos, ha már ő is fizikailag tapasztalja, biztos más lesz. Ne erőltess semmit, de azért egy kis női praktikával szervezz közös programokat. Most lesz pl. a nőnap, vitesd el magad étterembe, vagy moziba, ahová kedved lenne. Szerintem kedvességgel többre megy az ember, mint követelőzéssel és számonkéréssel, erre figyelj! Legalábbis ez az én elvem. Boldog baba várást kívánok!
2009. márc. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok!Köszönöm szépen! Nektek is boldog baba várást!
2009. márc. 5. 11:52
 6/6 anonim válasza:
Tudod, kell nekik idő mire feldolgozzák a dolgokat,de ha pozitívan állsz hozzá,könnyebb lesz neki elfogadni ezt az új helyzetet ha tervezett baba,ha nem!A nemi élet terén is nagyon fontos,hogy ne érezze úgy,esetleg elhanyagolod őt!Nekünk még 1 hónapunk van hátra szülésig és egész idáig finoman bár,de aktív voltam!Most már leálltunk de eddig úgymond kezdeményeztem,éreztettem vele,hogy még mindig ugyanúgy kívánatos a számomra!Ez fontos volt neki érzem rajta!
2009. márc. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!