Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy így a 35....

Normális, hogy így a 35. hétbe járva nem érzem olyan aktívnak a babámat, mint eddig? Legtöbbször alig mocorog.

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Milyen az az "alig"?

Nekem nagyon aktiv babám volt,2 óránként jelentkezett!

De egy jó ismerősömnek pedig csak reggel és este!Napközben szinte soha!

De ha nyugtalanít a dolog,akkor inkább menyj el dokihoz!

Nézzen meg uh,h minden okés-e!

2009. márc. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát nappal kis mocorgásokat érzek azért... Éjjel jobban éreztem, de nincs az igazi rúg-kapálódzás.

Már hétvégén sem nagyon éreztem,hétfőn rendben volt a szívhang, azt mondta a doki, hogy már kicsi neki a hely...

2009. márc. 5. 09:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy az utolsó hetekben ritkábbá válik az élénk rugdosás. Ez azért van, mert egyre szűkül a kisbaba helye odabenn. Olvastam, ha napi 10-szer érzed, akkor az normálisnak mondható.

Ha aggasztónak érzed a helyzetet(mivel te tudod összehasonlítani, hogy az eddigiekhez képest hogyan mocorog mostanában), akkor szerintem is menj el uh-ra ezzel a panasszal!

Minden jót kívánok!

32 hetes

2009. márc. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem küldenének uh-ra, "csak" szívhangot néznek. Már volt, hogy mentem, mert nem éreztem mocorogni. Ma elutazunk, de ha nem lessz jobb akkor bemegyek az ottani kórházba. Lakcímileg oda is tartozok, meg fiamat ott szültem, úgyhogy bizti fogadnak, ha gond van.

Na épp most rúgott 2látványosat:) Bizti nem akar dokihoz menni, vagy nem tetszik neki, hogy lekapcsoltam a zenét:))

2009. márc. 5. 09:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!