Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet, hogy az elmúlt...

Mitől lehet, hogy az elmúlt 1-2 napban nem éreztem annyira aktívnak a babucit? Ugye ez nem gond?

Figyelt kérdés

20 hetes vagyok és az elmúlt egy két napban annyira nem rugdosott aktívan.Éreztem hogy rúg, csak nem olyan sokat egyszerre.Meg éreztem, hogy úgy kidugja magát a hasfalamhoz, ilyenkor keményebb azon a ponton a hasam.

Arra gondoltam lehet ez a hülye időjárás lenyomja, mert engem is lenyom, aztán többet alszik, de az is lehet, hogy a megszokotthoz képest pörgősebbek voltak ez elmúlt napok, jobban megerőltettem magam, de azért nem vészesen.Szerintetek?Veletek volt ilyen?tudom nem jó aggódni, nem is akarok, mert nem arról van szó hogy egyáltalán nem érzem hogy rugdos...jövő héten megyek dokihoz amúgy.

ja előre is köszi a válaszokat, ha nem reagálnék azért van, mert eg ideig nem leszek gépközelben.


2010. jún. 4. 08:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Ne aggódj emiatt,még nagyon sokszor lesz ilyen.Nem mindennap egyformák a babák sem,lehet az idő is befolyásolja,vagy máshogy fordult és azért érzed kevésbé.Nekem is sokszor volt ilyen,mindig paráztam,de semmi baj nem volt a babával.Az a lényeg hogy érzed,ahogy erősödik,egyre többet ,és erősebben fog rugdosni.Boldog babavárást!1 hónapos kislány anyukája
2010. jún. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:)igen,én is arra gondoltam, hogy lehet úgy fordult, hogy éppen nem érzem ahogy rug...de akkor minden oké:)nem idegeskedek:)
2010. jún. 4. 13:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!