Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A második baba valóban legtöbb...

A második baba valóban legtöbbször hamarabb születik?

Figyelt kérdés

A második kislányomat várom, az első 38. hétre jött világra, a másodiknál is több a valószínűsége h akkor v elöbb születik?

Tapasztalatok?

Kösy


2010. febr. 23. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nézd az első gyermekemet 1 órás vajúdás után 20 perces szüléssel szültem.

Második gyermekemet 12 óra vajúdás után,30 perces szüléssel.

Szóval nekem hosszabb lett,pedíg nekem is azt mondták sokan,hogy óó második baba gyorsan fog menni.

Amúgy mindkettő kiírás napján született tehát nem siettek.

2010. febr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a megszületését tekintve nem jött korábban.


Ezt én a fogantatásra hallottam, hogy könnyebb a teherbeesés a 2.-ra. ez nálunk is beigazolódott.

2010. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Túlhordtam a második babámat, viszont ami a szülés időtartamát illeti, sokkal hamarabb kipottyant :)!!! Az elsővel 12 órát vajúdtam, mire nagynehezen megszületett, a másodikat 3 óra alatt "letudtam". És szerintem nem is fájt annyira!
2010. febr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kérdező szerintem nem a szülés hosszát kérdezte, hanem,h. ha az első babája a 38. héten született, mennyi az esély rá,h. a második baba a 38. hét előtt születik.

Ezt nem lehet előre megmondani, sok mindentől függ.

2010. febr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ezt tényleg nem lehet megmondani előre. Sok mindentől függ. Nekem pl. két lányom van, Az első 37. héten született a második a 39. héten. És nem mellesleg a kisebb lányom nehezebben is lett, elhúzódó szüléssel.
2010. febr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jellemző, az én környezetemben van ilyen is, olyan is. Nekem az elsőt indították a kiírás napján, a másodikat 37 hétre szültem. Most várom a 3-at, 36 hetes vagyok, teljesen zárt a méhszájam, szóval nem tudom lesz e előbb babó.
2010. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mind a három gyermekem a 38. héten jött a világra.

De mindenkinél másképpen van. Sok mindentől függ nekem a dokim azt mondta.

2010. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi csajok a válaszokat!
2010. febr. 23. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!