Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetet töltöm holnap, de...

24 hetet töltöm holnap, de nem érzem olyan aktivnak a babámat. Eddig minden nap dobbantott egy párszor. Ugye természetes?

Figyelt kérdés
Első terhesség.21 hetesen mozdult meg először.
2010. jan. 2. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ez természetes! Nem állandóan aktív a baba és vannak olyan időszakok, amikor lelassulnak, ellustulnak (pl. frontok) vagy épp aktívabbak lesznek. Próbálj meg kis időre hanyatt feküdni és tedd a kezed a pocidra, lehehet, hogy mocorogni fog :)))
2010. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom naponta jelzett 1x ,azt is alig éreztem.Még az utolsó hónapba se aktivizálta magát.Nyugis baba is volt.Aludt,evett,a hangját csak akkor hallottam mikor éhes,vagy kakis volt.A fiam már pont az ellenkezője.Annyira sokat mozgott,hogy se éjszakám,se nappalom nem volt .Ezt a szülés után is produkálta,sose volt egy nagy alvó.

Szóval ne izgulj,lehet,hogy ő is egy nyugodtabb baba,az a lényeg,hogy néha azért ad jelzéseket.

Jó egészséget kívánok Nektek.

2010. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat, ma reggel rugott egy nagyot, jelezvén, hogy nyugi, Anyuci:)
2010. jan. 3. 09:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!