Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hónapja hátsó fali volt a...

Egy hónapja hátsó fali volt a méhlepény,most meg mellső falit irt a papírra. Létezik vagy csak tévesen mondta a doki?

Figyelt kérdés
Egy hónapja hátsó fali volt a méhlepény,most meg mellső falit irt a papírra.19+3 hetes vagyok,a babámat érzem mozogni,panaszom nincs.Az orvos azt mondta minden rendben.
2009. márc. 4. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyit nagy valószínűséggel nem vándorol a lepény, annak is kicsi a valószínűsége, hogy elnézte volna. Vagy elírta doki, illetve nem javított mindent a lelet írásakor, és az előző kismama adata maradt benne. Egy ismerősöm minden szempontból tökéletes leletében így maradt benne a fenyegető koraszülés.
2009. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs jelentőssége. Nekem a 36. hétig melső fali volt a papíromon és az utólsó UH-on azt írták hátsófali. Én is meglepődtem és kérdeztem ez hogy lehet. Elmagyarázta, hogy ilyen valóban nincs és hogy az uh miatt van, de már konkrétan nem emlékszem, de nincs jelentőssége ne izguljak.
2009. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt nem mondanám,hogy nincs jelentősége a lepény elhelyezkedésének.A lényeg,hogy a méhszájat ne fedje,vagy ne legyen a közelében.Mert valamennyit változhat a helye valóban.Pl ha méhszáj közelében helyezkedik el,könnyen fedheti ami mindenképpen császáros szülést jelent.És nagyon kell vigyázni ha így van,mert súlyos és hirtelen erős vérzés léphet fel bármikor.A hátsó mellső fali,vagy a fundusban tapadt helyezkedés tökéletes.


Boldog babavárást.

2009. márc. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor,ha nincs semmi panaszom,a babával is minden rendben,nincs miért aggódnom.Ha legközelebb megyek megkérdezem.Mindenkinek boldog babavárást illetve babázást!
2009. márc. 4. 22:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utólsónak igaza van. Nem úgy értettem, hogy a lepény elhelyezkedésének nincs jelentőssége és azt hiszem nem is így fogalmaztam. Annak nincs jelentőssége, hogy most mást írnak, mert nyilván ennyit nem vándorol, pláne 19 hetesen. Ezt a dokik tudják nekem egyértelműen elmagyarázta mi az oka, de annyira szita az agyam, hogy nem emlékszem. Akkor megnyugodtam és el is felejtettem. Valamit az ultrahang fejjel magyarázott.
2009. márc. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a doki rosszul írta a leletet. centiket vándorol csak. ne izgulj, de legközelebb ragaszkodj hozzá, hogy jól írja ki. egy esetleges sürgösségi császárnál is tudnia kell az orvosnak, hogy a méhlepény elől vagy hátul van. igazán mindig ledöbbenek, hogy miért írnak egy leletre rosszul egy olyan dolgot, aminek - mint állítják nincs jelentősége. rajzoljanak inkább csigát, virággal. nevetséges
2009. márc. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!