Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhlepény miatt fájdogál?...

A méhlepény miatt fájdogál? létezik hogy levállik? Vagy csak mert kicsit idegesebb vagyok, és nagyon aggódom, azért fáj?

Figyelt kérdés
Placenta egy része a méhszájat fedi, azt már tudom, hogy sokat kell pihenni stb. De most két napja fájdogál a hasam, ülni sem jó mert mintha alul nyomna. Igaz hogy 21 hetes vagyok, de sokkal nagyobb a pocim, és már mindenhogy kényelmetlen. A méhlepény miatt fájdogál? létezik hogy levállik? Vagy csak mert kicsit idegesebb vagyok, és nagyon aggódom, azért fáj? Valaki segítsen. Köszi
2008. máj. 15. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Az idegeskedés semmiképp sem jó. okozhatja, de segíteni csak az orvos tud, kérd meg, hogy nézze meg uh-n és mondjon valamit, az majd megnyugtat. Mi itt nem tudunk megnyugtatni, mert akkor is arra fogsz gondolni, hogy mivan ha...?
2008. máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
irány a doki. ilyenkor még megnyugodni is nehéz. csak ugy tudsz ha a doki mondja hogy minden rendben
2008. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!