Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, hogy a méhlepén...

Létezik olyan, hogy a méhlepény "vándorol"? Eddig mellső fali volt, most meg a doki azt mondta, hogy hátsó fali.

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy lehet ez? 39 hetes vagyok. Volt már ilyen kérdés, de ott az volt a válasz, hogy ilyen nincs. Viszont a dokim nagyon precíz, mindent alaposan megnéz minden ultrahangon.
2008. nov. 9. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen nem létezik. Olyan van ugyan, hogy alul tapad meg a méhszájhoz közel a méhlepény, és a méh növekedésével feljebb húzódik, de ha már egyszer megtapadt elől, akkor levált, és hátra ment megtapadni ?!


Szerintem egyszerűen csak elírta valamelyik alkalommal.

2008. nov. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Minden hónapban nézte, mindig mellső fali volt, pénteken meg azt írta, hogy hátsó. Lehet, hogy félrebeszélt, annyira összpontosított? :) Mindegy, majd megkérdezem akkor tőle legközelebb. Köszi a választ!
2008. nov. 9. 14:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Én olvastam a neten valahol, hogy bizony előfordulhat, hogy változik. Sajnos nem emlékszem a honlap címére, talán a kismamablog.hu-n.
2008. nov. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!De igen,vándorol.Nekem pár hete túl lent volt,így szigorú pihenésre voltam ítélve,de most "feljebb" van,hála az Ègnek!

Könnyü szülést,sok boldogságot!!

2008. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Utolsó válaszoló! Ha figyelmesen elolvastad a válaszomat, láthattad, hogy lentről felfelé vándorolhat, de elölről hátulra ( ahogy a kérdező írta ) szerinted hogy tudna?! A kérdező ugyanis ezt kérdezte.....


Lentől felfelé is csak úgy tud, egyébként, hogy a növekvő méh fala húzza magával a hozzátapadt méhlepényt.

2008. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

39 hetesen szerintem már nem tud vándorolni.

Nekem a 14. héten hátsó falon volt, a 18. héten már mellső falon, azóta ott is van.

De szerintem a terhesség vége felé már nem tud vándorolni, itt valami félreértés, elírás lehet.

2008. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem a 12.héten mellső falon volt,a 18 uh-án már a hátsón!
2008. nov. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vándorol, csak a helye változik, ahogy nöekszik a méh. Lehetséges, hogy ami korábban mellső fali volt, az most hátsó fali lett. Pl lufit veszel, kicsit felfújod, rajzolsz rá egy pöttyöt. Felfújod egész naggyá, a pötty mérete és helye is más lesz. Szóval nem vándorol, hanem a méh méretével együtt máshova "kerül".
2009. aug. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!