Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki, aki visszerekkel...

Van valaki, aki visszerekkel küzd mint én? Szülés után van esély arra, hogy javul?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem, de a barátnőm azzal küzdött. A lábán is és a szemérem ajkain is hatalmas visszér volt. Amint megszületett a kislánya, mintha azt is megszülte volna.
2009. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én tesóm már a terhesség előtt is visszeres volt, - na, ilyen esetben nem javul meg a dolog attól, hogy valaki megszül. Neki a szülés után műteni is kellett!
2009. márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség előtt is viszeres volt a lába alatta nagyon császárral szültem rettenetesen begyulladtak az erek most 10hós a kisfiam szebbek az erek mint terhesség előtt.
2009. márc. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a szules elott volt egy pici,de varhato volt hogy durvulni fog,mert nalunk a csaladban sajna anyai agon mindenkinek volt.es van is.Most a 2.babanal iszonyat elojott,(36 hetes vok)de csak a jobb labamon,terd folott ero szoknyat,gatyot nem is horhatok.Orvos javasolta hpgy ha mar nem akarunk tobb babat, csak akkor mutessem meg, mert elojon.Sogornomet mutottek mar,es iszonyat volt azt mondta.Felek en is nagyon, pedig nalam jovore aktualis lesz a mutet.
2009. márc. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia nagyon vigyázz magadra mert ez komoly.nekemis van 15-éves korom óta.de általában terhessen van vele gond.nekem rugalmas harisnyát kell hordanom és szednem kell véralvádás gátló gyógyszert.szia Zsuzsa
2009. márc. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!