Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt vki 13-14 hetesen 4d...

Volt vki 13-14 hetesen 4d ultrahangon? Mit láttatok?

Figyelt kérdés
Úgy megnézném a babámat 4d felvételen, de nem lenne ez korai? Jól kivehető lenne a baba? Majd a huszadik hét közepén is szeretnék menni mindenképp, de nem tudom, hogy most menjek-e vagy ne.
2011. ápr. 21. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 15 hetesen voltam és minden nagyon jól látszott. A nemét is meg tudták mondani. Ilyen korai ultrahangon még a nagy mozgásokat lehet megfigyelni a picinél, ahogy ficánkol, próbálja az ujját bekapni, stb. Később pedig inkább a mimikát, mosolyt, fintorgást lehet jól kivenni. Most még szépen belefér a baba deréktól felfele egy képbe, később már csak apránként lehet látni, mert kb a feje fér rá egy képre. Szerintem mindegyik időpontban nagy élmény. Arra számíts, hogyha ilyen korán mész az arca nem igazán fog látszani, mert még zsírpárnái nem igen vannak, így kicsit csontos arcocskát láthatsz csak.
2011. ápr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a 18.-héten voltam, már szépen látszott minden :) Az ahogy ásít az ujját szopizza :)

Megkérdeztem én is a dokinőt,h mikor érdemes menni, azt mondta,hogy a 18-27hét-ig a legjobb, mert utána már nincs helye és nehezebben lehet látni .

Boldog babavárást kívánok :)

Egy 19 hetes kismama

2011. ápr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!ezen az oldalon megtudod nézni hogy milyen lehet most a babád.egyébként én nem voltam ennyi idősen 4D ultrahangon.most mentem először 28 hetesen.legközelebb pedig 31 hetesen fogok menni. [link]
2011. ápr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem már a 12 hetesen is átkapcsoltak 3D/4D-re. Csodálatos élmény volt. Nagyon jól kivehető volt minden, édes volt ahogy mocorgott, járt keze, lába. Most a 16 hetesen is mutatták, ez is nagyon tetszett :)
2011. ápr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!