Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy magándoki kérhet pluszban...

Egy magándoki kérhet pluszban pénzt azért, ha az apasági nyilatkozathoz az igazolást aláírja?

Figyelt kérdés
Még ki sem kell tölteni, mert a védőnő kitöltötte, csak pecsét és aláírás kell rá. A napokban vissza kell mennem hozzá, de nem vagyok benne biztos, hogy ezért ő most fog kérni plusz pénzt vagy benne van az "árban"?!
2011. ápr. 21. 13:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Számomra ez mind lényegtelen, hogy kell-e vagy nem kell. Itt a helyi (nagyközségi) védőnő azt mondta ez kell, itt fogom a nyilatkozatot is megcsináltatni, így szerintem fogják kérni. Párom nem tiltakozik ellene, csak formalitás mindkettőnknek. A kérdés csak arra irányult, hogy a körzeti orvos írja e alá vagy ha magánnal íratom alá, akkor kérhet-e plusz költséget.

Köszönöm a válaszokat.

2011. ápr. 21. 16:38
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia! Mi épp a héten csináltattuk meg az apasági nyilatkozatot, nekem a magándokim adott egy igazolást, ő is írta meg, majd ezzel mentünk az okmányirodába... plussz pénzt ezért nem kért, ugyanannyit fizettem, mint máskor. Remélem tudtam segíteni!
2011. ápr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én felhívtam a polgármesterit az apasági ügyében és elmondták,hogy a terhes kiskönyv,személyi igazolvány,lakcímkártya kell mindkét fél részéről.A kiskönyvben benne van a szülés várható ideje,így külön igazolás nem kell a dokitól.Azóta már meg is csináltattuk az apaságit,kb.10-15p volt.
2011. ápr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!