Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nincsenek tüneteim? 6...

Miért nincsenek tüneteim? 6 hetes vagyok,2 hete lett pozi a teszt, ezután jártam dokinál, de még semmit se látott. Nagyon aggódom, mert semmi terhes tünetem nincs!

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves fiam, vele már az 5-6 héten majd leszakadt a mellem, feszült a hasam, mintha folyton meg akarna jönni a mensi, majd az 5 hetes UH után már kegyetlen hányinegerm is volt.

Most meg semmi tünetem nincs, leszámítva hogy nem menstruálok!

Baj van???


2009. márc. 4. 18:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Jaj köszi lányok!

Remélem igazatok van,félreértés ne essék nem akarok feltétlenül rosszul lenni, émelyegni stb.

Csak vesztettünk el babát, egyiküknek nem volt szívhangja:(( másikukat meg elvetéltem:(( Ezért nagyon aggódok, nehogy ez vmi rosszat jelentsen, hogy semmi tünetem.

2009. márc. 5. 08:08
 12/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj a tünetek lehet most később jelentkeznek! Mikor mész legközelebb uh-ra?
2009. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Március 10 kedd.
2009. márc. 5. 14:16
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi lett végül kedves kérdező?
2022. márc. 14. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!