Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma 6. napja késik a mensim....

Ma 6. napja késik a mensim. Csüt. Du. és ma reggel is negatív a teszt (Lilly)! Mit tegyek? Szeretnénk babát, de nem görcsölünk a témán, majd jön, ha jönnie kell! Tüneteim nincsenek, néha-néha mensiszerű görcsöket érzek.

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
irány a doki, egy késői ovuláció esetén még baba is lehetk, de hatodik nap késés mellett negatív teszt kevésbé baba, inkább hormonális gond előjele lehet...azért még két-három nap múlva tesztelnék egyet, valamilyen másfajta teszttel, zárójelben: a Lilly-ről csak rosszat olvasok itt a fórumon, a Clearblue, vagy a Gabriell a jó.
2009. febr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy mégis baba. Sokan írták már, hogy nekik akár hetekig nem mutatta ki a teszt a terhességet. Remélem nincs semmi komoly baj és sok sikert!
2009. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Megírnád légyszi, hogy mi lett az eredmény? Mert én is hasonló cipőben járok!

Köszönöm!

Cs

2009. márc. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Húúú, most látom, hogy van aki hasonló cipőben járt, mint én! Nos, remélem, hogy Te azóta 2 csíkosat teszteltél. Nekem 2 két késéssel megjött. A doki szerint stressz (volt benne részem, hiszen apum kórházba került és..., de már jól van), vagy hormon probléma. Az utóbbit - addig, amíg egy éven belül nem fordul elő ilyen késés még 2-3 alkalommal - nem tartja valószínűnek. Kíváncsi vagyok, hogy Veled mi történt?!?!?!
2009. márc. 17. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:

szia! én a késés után 1 héttel teszteltem egy pozitívat, két hét múlva megyek dokihoz. remélem legközelebb neked is az lesz:)

Cs

2009. márc. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!