Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nincsenek tüneteim? 6...

Miért nincsenek tüneteim? 6 hetes vagyok,2 hete lett pozi a teszt, ezután jártam dokinál, de még semmit se látott. Nagyon aggódom, mert semmi terhes tünetem nincs!

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves fiam, vele már az 5-6 héten majd leszakadt a mellem, feszült a hasam, mintha folyton meg akarna jönni a mensi, majd az 5 hetes UH után már kegyetlen hányinegerm is volt.

Most meg semmi tünetem nincs, leszámítva hogy nem menstruálok!

Baj van???


2009. márc. 4. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs két egyforma terhesség, lehet most megúszod komoly tünetek nélkül!! A hányinger viszont még jelentkezhet, emiatt ne aggódj. Előzőnél nekem is pont 5 hetesen kezdődött az iszonyú hányinger, most viszont 6 hetesen és nem olyan kibírhatatlan mint akkor volt. Igaz én már nagyon szeretném ha vége lenne ennek az időszaknak:)
2009. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát én a fiammal az 5-6.héttől 12.hétig nagyon xarul voltam, írtam terhesnaplót (akkor még volt időm ilyesmire:)) és feketén fehéren ott van minden tünet.

Nem is tudom elhinni az új babát, annyira nem érzek SEMMIT!

Mindig aggódom, hogy lehet nem is vagyok terhes..

2009. márc. 4. 18:38
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem sincs tünetem, csak pici hányinger és néha fáj a hasam alja, de a mellem nem túl érzékeny. Én 5 hetes vagyok és van már egy 9 hós kisfiunk, de vele nekem is más volt. Lehet ez nálunk kislány lesz :)
2009. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem az első terhességnél volt így, hogy a világon semmi tünetem sem volt. A mostanival 11 hetes vagyok és csak most kezdem jobban érezni magam. Eddig volt hányingertől kezdve székrekedésig minden.

Szóval ne aggódj, innkább örülj neki.

2009. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát igen, én pont úgy tudom, hogy a "szenvedős" nagyon hányingeres, hányós terhesség lesz kislány. És nekem semmi nincs ugye, pedig nagyon kiscsajt szerettünk volna.:(

A férjemnek megszakad a szíve:) De ha fiú se adjuk vissza:)


Köszönöm a válaszokat!

2009. márc. 4. 18:48
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem a kisfiamnál nem volt semmi tünetem, csak hogy elmaradt a mensim.asszem 8-10 hét fele kezdett nőni és feszülni a mellem, meg onnantól voltam érzékeny a szagokra,de semmi más nem volt csak a 2 pozi teszt.Most próbálkozunk a kistesón, most pl. már egy hete fájdogál a derekam tájéka meg a petefészkeim,de nem mensi szerü(első babánál ilyen nem volt),4ik napja késik,tegnap teszteltem, de -.De még nem keseredtem el, mert szerintem még lehet korai volt a teszt.Szerintem, nyugodj meg és ne stresszeld magad.Az csak árt mint használ!Nyugi, és örülj a kistesónak! Gratulálok! És a többieknek is. :)
2009. márc. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szoritok hogy puncija legyen! :):) Másodjára mi is azt szeretnénk!
2009. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj én kislányt várok, ez egészen biztos, mert volt nálam amniocentézis és abból a baba nem biztosan kiderül. Soha ilyen jól életemben nem voltam. Semmi tünetem nem volt és látod, mégis kislány. Szóval ezek a népi hiedelmek, nem biztosak.
2009. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
baba nem= baba neme
2009. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
soha semmi bajom nem volt és lányom lett. ugyhogy fel a fejjel és no para.
2009. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!