Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam belgyógyászaton és...

Ma voltam belgyógyászaton és EKG-n, azt mondták, hogy nem jó a cukrom, mert a cukor terhelésnél 4,5-volt és mikor megittam a glúkont akkor 10,valamenyi volt. Én azért félek remélem nem lesz baj?

Figyelt kérdés
ma voltam belgyógyászaton és EKG.azt mondták,hogy nem jó a cukrom mert a cukor terhelésnél 4,5-volt és mikor megittam a glúkont akkor 10,valamenyi volt.és az ekg kimutatta,hogy nem jut elég oxigén a vérembe.na nekem már az életől is elment a kedvem.de azt mondta,hogy a babának nem lesz semmi baja estleg kissúlyal születik.én úgy félek mert nincs kedvem meghalni.minden héten járni kell hozzá cukor mérésre addig is elvagyok tiltva az édes dolgoktol.most vettem egy cukros teát remélem jót tesz??????????????????
2009. márc. 4. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, de lehet csak nekem nem volt világos: el vagy tiltva a cukros dolgoktól és most vettél egy cukros teát?? Ez azt jelenti, hogy már most nem tartod be a diétát? Azt nem viccből találták ki!!

Ha mindent úgy csinálsz, ahogy mondja a doki és betartod a diétát, jársz rendszeresen ellenőrzésre, akkor nem lehet baj. De neked jobban kell figyelned, hogy mit eszel, mint annak akinek rendben van a cukra! Nyugi nem fogsz meghalni és a babád is egészséges lesz, csak TARTSD be az orvos utasításait!

2009. márc. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is terh. cukorbetegségem van.

[link]

2009. márc. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az első válaszolónak: cukorbetegeknek való teát vett, nem olyat ami cukros!
2009. márc. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem úgy cukros teát hanem ami leviszi a cukromat
2009. márc. 4. 17:19
 5/5 anonim ***** válasza:
szia! nekem is gond volt a cukrommal, én minden utasitást betartottam, diéta stb, muszáj erőt venned magadon és betartani minden egyes szavát a dokinak, elmenni vizsgálatokra, ez nem játék. nekem is gyönyörű egészséges kislányom született, ja és nem volt alacsony sulyu, söt 4100gr- mal született, a cukrosoknak általában nagy sulyu babájuk van. ja és császárral szülnek
2009. márc. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!