Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam NST-n, megnézték a...

Ma voltam NST-n, megnézték a méhszájat, hogy mennyire van nyitva. Normális ha miután haza jöttem kicsit véres volt a bugyim? 39 hetes mami

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a méhszáj ilyenkor nagyon vérbő, nekem is volt ilyen semmi baj!!!
2009. márc. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen normális,az is lehet,hogy hamarosan beindul a szülésed.


Minden jót,könnyű szülést.

2009. márc. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit megijedtem ,de éreztem amikor "megpiszkált", nem volt vészes a vér mennyisége csak minimális.
2009. márc. 4. 10:38
 4/6 anonim ***** válasza:

persze, nekem még mondta is a szulesznom, hogy varhato ilyen nyunyák, ne ijedjek meg :)

te se tedd

2009. márc. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok doki ebben az időben már az utolsó vizsgálatnál szándékosan tágítja kézzel a méhszájat,hátha beindul tőle a szülés.Nálunk a főorvos ezt valami brutális módon végezte a viziteken.
2009. márc. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Milyen rendes, nincs elég bajod még brutális is!Egyszer cserélhetnénk az ilyen emberekkel.
2009. márc. 4. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!