Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Számoltok velem hogy ne...

Számoltok velem hogy ne aggodjak? Baj van?

Figyelt kérdés

reggel mentem a 18 hetes uh ra...utso menzim 12.13volt.aszerint ma töltöm a 18 at a mai uh szerint kb 16 hetes vagyok.Az a kérdés hogy az uh-k közötti időgben megfelelően nőtt mindene vagy nagyobbnak kéne lennie?


2011.01.31 CRl:5mm Gravs 6

2011.03.08 Crl:49mm Bpd:19mm Tarkó:1,3mm orrcsont látható Gravs:11

2011.03.20 Bpd:25mm Gravs: 13

2011.04.18 Bpd:35mm THQ:30mm FL:22mm Gravs:16


Szerintetek csak el vagyok számolva és megnyugodhatok?mert a doki azt mondta hogy korán lett levéve az afp és menjek vissza uh ra bő 2 hét mulva


2011. ápr. 18. 11:11
 1/2 anonim válasza:
itt tudod ellenőrizni [link]
2011. ápr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne aggódj, szerintem nincs semmi baj. Minden terhességet az utolsó mensi alapján számolnak,de nem biztos,hogy akkor estél teherbe. Pontosan az első, illetve a második uh-n, a méretek alapján tudják meghatározni, pár nap csúszás ott is lehet.Én most 18 hetes kismami vagyok, a mensim alapján 20 hetes lennék.Nem kell aggódni, amíg a pocaklakó szépen nővekszik,addig nincs semmi baj.A bpd és a THQ általában 1 centin belül együtt fut.Az FL pedig kb a Bpd 2/3-a.Az afp-t a 16.-héten szokták levenni.Ha pár nappal előtte veszik le, akkor kevesebbet mutathat, de ez sok mindentől függ, pl : a testsúlyodtól ...Abból szokott inkább gond lenni,ha később veszik le, mert akkor magasabb az érték.

Szerintem nyugodj meg, nem hiszem, hogy valami baj lenne.De ha nagyon nyugtalan vagy, akkor kérdezd meg az orvosodat.

Boldog babavárást kívánok!:))))

2011. ápr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!