Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus 23. körül kiírt...

Augusztus 23. körül kiírt Kismamák, mekkora a Pocaklakó? Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 16:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én aug.15.! Jelenleg tökre fáj a hasam:(! Amúgy jól vagyok! Múlt héten voltam Uh.n akkor 140gramm volt a picink:)!
2009. márc. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Szia.

Én teljesen jól érzem magam, néha rám tör a fáradtság.

Múlthéten voltam én is uh-on, nekem súlyt nem mondtak.

CRL:75 mm, BPD: 24 mm

Neked is ekkora kb. a Pici?mert én utána olvastam, és a méretei alapján több vagyok, mint 13 hetes.

Szerinted?

2009. márc. 3. 16:49
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én is aug.15-re vok kiírva.Nekem is görcsölget a hasam:(Most csütörtökön,töltöm a 17-dik hetet.Most hétfőn voltam afp-n.Uh-on,12hetesen voltam utoljára,akkor BPD:20mm,CRL:53mm,NT:1.4mm.A méretekkel ne foglalkozz,mindent írnak a neten én is néztem több helyen és más más méreteket mutatott kis különbségekkel.
2009. márc. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg cm-t nem mondtak! Azon ne aggódj ha nagyobb a baba! Nekem is nagyobb:)! BPD :32 nekünk! Nekem 15+2 volt akkora a baba mint 16 hét végén kell! Azt mondta a doki ez nem baj! :)
2009. márc. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én augusztus 22-re vagyok kiírva én 12 hetesen voltam uh-n akkor a méreteim crl 51mm bpd 21mm ennyit írtak a leletre én most már nagyon jól érzem magam vége a rosszulléteknek én is fáradékony vagyok de ez vele jár. Boldog babavárást mindenkinek.
2009. márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Megint én vagyok.Első! Én amúgy maszeknál voltam Uh.n 15 hetesen! Tudod mit nem értek aug.15 ös :).Hogy én is aug 15.de én szombaton töltöm majd a 17.et! Ez hogy van???
2009. márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én az augusztus 22-es vagyok én egy hétel késöbre vagyok kiírva és szombaton töltöm a 16.hetet akkor a kérdező is kb ennyi idős babós akkor az normális hogy a multhéten nagyobb volt a babád mint 13 hetesen kellene mert akkor multhéten 15 hetes voltál nem?
2009. márc. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt én sem értem,hogy vagyok 17hetes.A doki össze-vissza számolgatott,már kettő is megnézett,mert az elején SZTK-ba jártam ott jan 5-én mondták 8hetes vok,utána dokit váltottam a 12héten mikor menni kellett volna uh-ra,akkor már a másikhoz mentem akit megfogadtunk.Ez jan 29-én volt,akkor a doki azt mondta 12hetes vok.Ennek csütörtökön lesz 5hete.Nekem uh alapján számolták ki hány hetes,nem peteérés alapján,mert hosszabb a ciklusom.De a méretek alapján is annyi,mondta a doki,mert az uh gép is azt mutatta ennyi idős a baba-
2009. márc. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem értem sajnos ezeket a heteket mi alapján számol a doki.2008.nov.16-án volt az utolsó menzeszem, dec 7-én voltunk együtt a párommal, akkor foganhatott.

elvileg ezen a héten vagyok 13 hetes. a doktornő szerint..

az interneten néztem több kalkulátort, de azok is mást mondanak.

ezt tökrre nem vágom...

de azért jó lenne pontosan tudni...szerintem

2009. márc. 3. 17:26
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Augusztus 22-es vagyok nekem november 15-én volt az utolsó menszesz első napja elvileg onnan számolják a 40 hetet és ha azt mondják hogy augusztus 23-ra vagy kiírva de 13 hetes vagy akkor a doki is félre beszél de szerintem ne izgulj a méretek miatt nekem már van négy gyerkőcöm és mindegyiknek más volt a mérete csak pici eltérésekkel de hál isten mindegyik egészséges.
2009. márc. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!