Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vaskészítmények közül melyiket...

Vaskészítmények közül melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Eddig a Maltoferr-t szedtem, most vettem a Nutrilife-os vaskészítményt, a védőnőm ajánlotta. Ha már szedtétek ezeket, megírnátok, melyik volt a jobb? Köszönettel, 26 hetes kismami :-)
2009. márc. 3. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én Maltofer Fol rágótablettát szedem, most fogyott el. Nme volt vele gondom, szedtem mellé C-viatmint isállítólag az segíti vas felszívódását.

Mivel ez az utolsó hetem, a továbbiakban már csak vas+c pezsgőtablettát fogok inni.

Szedtem Neo Ferro Folgamma-t is, de az iszonyat székrekedést okozott.

2009. márc. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én világéletemben vérszegény voltam és a vérképem alapján az alsó határon volt az eredményem. A dokim Neo-Ferro-Folgammát írt fel, hogy később se legyen probléma a vérszegénység miatt. Nekem bejött. Már szedem vagy 2 hónapja és tökéletes a vérképem. A székletem hol ilyen, hol olyan. Én inkább szorulásos vagyok, de azt vettem észre, ha pl. vízzel veszem be este, akkor reggel nincs gond, ha viszont gyümölcslével, akkor reggelre székrekedésem van. Úgyhogy szerintem ez egyéntől is függ, meg hogy mit ettél és ittál mellette. Úgyhogy nekem ez jött be.
2009. márc. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a ferrocomb-ot szedtem, ebben van folsav is.
2009. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én a ferro comp forte-t szedtem!
2009. márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :-)
2009. márc. 4. 10:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!