Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20. héten a folyásomban némi...

20. héten a folyásomban némi vér is látható. Az orvos szerint a méhszáj zárt, a baba jól van, szívhang ok. Akkor mitől?

Figyelt kérdés
Vizsgálat során nem is talált vérzésre utaló jelet. Azt mondja, az együttlétek során a felpuhult hüvely fala a súrlódás miatt vérezhet. Azóta is látok a folyásban vér nyomokat. Mennyi ideig tart ez, és van valakinek hasonló tapasztalata?
2009. márc. 3. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egy hevesebb szex utáni méhszájseb lehetséges. pár nap mig begyógyul addig diéta:-)
2009. márc. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hogy vizsgált meg a doki? ultrahangot csinált? ha nem kérj uh-t mert ha elöl van a méhlepény az veszélyes lehet..addig a sexet hanyagold szerintem (minket el is tiltott a doki tőle)
2009. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A méhlepény a melső falon tapad, de a doki nem mondta hogy méhszáj közelében lenne, tudomásom szerint akkor okoz problémát.
2009. márc. 4. 08:32
 4/11 anonim ***** válasza:
ha a doki azt mondta hogy minden rendben akkor ok..de szerintem azért az emelgetést meg és a megerőltető dolgokat kerüld. Nekem a 19.héten még mnden rendben volt aztán rá egy hétre véreztem és akkor már fedte a méhszájat..nem tudom mitől kerülhetett lejjeb, viszont van egy 2 éves kisfiam aki után szaladgálni kellett meg emelgetni és szerintem az is lehetett az ok...szóval azért csak óvatosan
2009. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az előző válaszolónak: És mi lett a vége? Nem lett gond a babával, ugye? Úgy tudom a méhlepény is tud vándorolni, visszafordult neked, vagy mi lett?
2009. márc. 4. 15:01
 6/11 anonim ***** válasza:
jövöhét kedden megyek legközelebb kontrollra akkor meg tudom majd írni h ment- e felljebb. remélem igen, mert különben császár lesz a vége. (amúgy én 22.héten vagyok)
2009. márc. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szurkolok neked hogy jó legyen minden! Vigyázz magatokra és pihenj nagyon sokat.
2009. márc. 6. 09:48
 8/11 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen majd írok h van e változás
2009. márc. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ígértem hogy írok ha megvolt a kontroll de sajnos nem nézett meg uh-n így fogalmam sincs hogy ment-e feljebb
2009. márc. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Dehát hogy lehet ez? Hiszen egy sima vizsgálattal nem lát semmit a lepényből. Vagy esetleg megszűnt a vérzés? Lehet hogy azért nem nézte. Nade akkor is kellett volna. És mit mondott?
2009. márc. 12. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!