Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Péntekre vagyok kiírva.40...

Péntekre vagyok kiírva.40 hetesek hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én már nagyon türelmetlen vagyok, néha be is pipulok már, hogy nem tudok mozogni. Tiszta kínszenvedés a zokni fel-ill. lehúzása. Fulladok, és állandóan pisilni járok. Bő 1 ujjnyira ki vagyok nyitva már, remélem tényleg megszületik a héten. Mindenkinek boldog babavárást!!!!
2009. márc. 3. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Vasárnapra vagyok kiírva.

Ma voltam dokinál, nekem is azt mondta, hogy 1 ujnyira vagyok nyitva(C:2111).

Leszámítva a nem alvást és a sok pisilést, meg ,hogy úgy érzem magam mint egy bálna, nincs semmi bajom.

Jóslóim nincsenek, párszor szoktam keményedni.

Attól félek, hogy ezt a szülést is indítani fogják, mint a fiamnál (40+6), akkor sem volt semmi jel.

nem tudom, hogy most mennyit várnak, mivel cukros vagyok.

Mindenestre szombaton és vasárnap is kel mennem ctg-re a kórházba,akkor majd kiderül.

2009. márc. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szombatra vagyok kiírva és nincs ekkora szerencsém. Én tegnap óta vérzek (azt mondják tágulásos vérzés). Miután elment a nyákdugóm tegnap utána kezdődött a vérzéses sztori igen erős görcsökkel, de a doki szerint ezek még nem szülési fájdalmak. Jósló fájások csak viszont 4-5 órán keresztűl fáj 4-5 percenként. Utána kb. 1,5 óra szünet és újból kezdődik. Kimerítő nagyon.
2009. márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 válaszolónak, sajnálom, hogy te így szenvedsz, nekem nem tudom, hogy elment-e a nyákdugóm, mert még nem vettem észre. Azt mondják, hogy nem kell feltétlenül véresnek lenni, hanem sárgás is lehet. Remélem, hogy mihamarabb kijön a kis lúrkó belőlünk. Könnyű szülést kívánok nektek. Én egy kicsit be vagyok sza...-va tőle, de ezt is át kell élni.
2009. márc. 3. 14:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy nem parázok, pláne , hogy tudom mi vár rám.

Igazából, nem is a vajúdástól ,meg a szüléstől félek, (mivel az előzőné is kértem EDA-t és most is fogok), hanem attól, hogy nagyon szétszakadtam, véreztem varrt a doki érzéstelenítő nélkül és valahogy ez maradt meg bennem a legjoban:-(

Csak olyan jó lenne, ha legalább magától megindulna.

első

2009. márc. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok. Most jöttem a dokitól, azt mondta a belső méhszájam nyílik azért vérzek és azt mondta egy-két nap és megvan a manó. Ugyhogy feszült figyelemmel várom az eseményeket. :) Könnyű, gyors és probléma mentes szülést mindenkinek.
2009. márc. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!