Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy vagytok péntekre nem várók?

Hogy vagytok péntekre nem várók?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:

szia.én mára nem várom:-))

eddig semmi,holnap tesztelek.Nektek drukk

2009. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is mára nem várom!fél órája majd leszakad a derekam,úgy mint a menszi előtti percekben!meg a hasam is feszít!de a ma reggeli hőm még mindíg fent van!reménykedekk...!
2009. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kedves utolsó,nekem is leszakad a derekam-hátam.menzi érzés nagyon csekély,a melleim viszont fájnak rendesen.Irsz?Mikor tesztelsz??
2009. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2.vok!hát a derekam nekem is majd leszakad,nálam menszi előtt is pont ugyanez van!tehát nemtudom h most ez mit fog jelezni!meg a hasamalja is fáj egy kicsit!de remélem h ez most nem menszit fog jelezni!de ez ma vagy holnap kiderül,mert ha menszi miatt érzem ezeket,akkor még ma vagy holnap úgyis meg fog jönni!ha meg nem jön meg akkor csütörtökön fogok csak tesztelni!a melleim nekem is nagyon fájnak,de ez is szintén így van menszi előtt is!tehát nem tudom mi lesz!te mkorra nem várod kedves 3.?és mikor tesztelsz?mióta próbálkoztok?
2009. aug. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

16:14 .holnap tesztelek.nekem sosem fájt se a derekam se a mellem.de most nagyon.

Irni fogok holnap.Szép napot.Sziasztok.

2009. aug. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!