Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen mennyit emelhetek?

5 hetesen mennyit emelhetek?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen 10 kilókat kell emelnem. Ez így belefér?

Első baba lesz...


2009. márc. 3. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont ilyenkor nagyon kell vigyáznod magadra és a 10 kiló emelés nagyon sok,simán megemelheted magad és elmehet a baba tőle.Nekem a 12. hétig azt mondta a doki,hogy annyit cipelhetek,vagy emelhetek,hogy pl. ha veszek egy liter tejet és 1 kenyeret,azt még hazacipelhetem,többet ne nagyon.A 12. hét után esetleg belefér még 1-2 dolog,de akkor se 10 kiló,szóval szerintem menj táppénzre,ha máshogy nem tudod megoldani.
2009. márc. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is emelgetős munkám volt.Azt javasolta a doki,hogy 3-4 kg-nál többet ne emeljek!

A 10kg-tól sztem simán elvetélsz,egy ismerősöm is igy járt!

2009. márc. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2%
éN AZ 5 ÉVES GYEREKEMET SIMÁN CIPELGETEM, AKI 17-18 KG
2009. márc. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen más egy gyereket felemelni, aki rásegít az emelésre, mint mondjuk 10 kg-s ládákat emelgetni. Ott hajolgatni is kell, és több terhelés kerül a hasra is, gerincre is. Én nem emelgetnék.
2009. márc. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Max 4 kg-t lehet emelni, én is így tudom, és azt is fele-fele, 2-2 kilóba elosztva kezenként! Ne kockáztass, menj táppénzre sürgősen!!!
2009. márc. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 3. vagy 4. válaszoló:


Azért mert te a gyerekedet emelgeted, még nem kellene olyan benyomást keltened, mintha minden gond nélkül emelgetnie kellene tovább a kérdezőnek a 10kg-os dolgokat a munkahelyén!! Aztán meg ha szegény ne adj Isten elvetél te miattad, akkor mi lesz???? Azért mert neked nem lett bajod, attól még másnak lehet! Minden ember más, minden terhesség más. Van aki 5kg felemelésétől, ill. szimpla gyakori hajolgatástól képes elvetélni, van aki pedig nem! Nem kellene magadat máshoz hasonlítani.


Kedves kérdező! Nehogy emelgess 10kg-okat! Nekem tegnap óta barnás folyásom lett a baromi sok házimunkától ,takarítástól, lépcsőzéstől, ágyneműcserétől és attól, hogy háromszor megtettem az utat gyalog a városközpontig, ill. onnan haza!!! Pedig én már 22hetes vagyok és most feküdhetek egész nap, hogy ne legyen baj. Még mindig itt lebeg a fejem felett az, hogy kórházba kell majd mennem.


Baromira kell vigyázni terhesen! Inkább ne kockáztass, ha nem akarsz elvetélni! Látod, még a 12.hét után is nagyon kell vigyázni a cipekedéssel! Valaki írta itt egyszer, hogy lett volna egy fiú testvére, de anyukája megemelte a varrógépet és elvetélt valami 5hónapos terhesen.

2009. márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!