Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes vagyok és nagyon...

21 hetes vagyok és nagyon őszülök. Tényleg nincs semmi olyan hajfesték, amit ilyenkor lehet használni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is érdekelne. Ahogy utánaolvasgattam azt írták, hogy csak az első trimeszterben nem javasolt a hajfestés.
2009. márc. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A múltkor néztem egy műsort amiben Czeizel Endre azt mondta hogy a hajfestés nem árt.Ha nagyon aggódtok használjatok ammóniamenteset.
2009. márc. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36 hetes vagyok,3.terhesség és fodrász.Nyugodtan fesd be a hajad,de tartsd be a hatóidőt,ha erősnek találod a szagát szellőztess és tegyél rá v.mit pl.dauersapkát.Ennyi.Persze ammóniamentessel.
2009. márc. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,nagyon sok kismama festi a haját terhesség alatt és mivel a festék nem kerül be a véredbe,nem jut el a babához.Az a lényeg,hogy jól szellőző helyen fesd,hogy ne nagyon lélegezd be.Attól,mert terhes vagy,nem kell elhanyagolnod magad!Én is megkérdeztem egy csomó kismamát,akik festették a terhességük alatt és semmi baja nem lett a babának.
2009. márc. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is festetem a hajamat terhesség alatt, de nekem a fodrász melirfóliával csinálja.

Igy a fejbőrömhöz sem ér a festék, ami terhesség alatt nekem sokkal érzékenyebb lett, meg páraelszivó üzemel egyfolytában.

Nyugodtan festheted.

2009. márc. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljes festésről nem tudok mit mondani. Az én hajam melírozva van, és ugyanúgy szép színe lett, mint terhesség előtt. Tehát nálam a hormonok miatt nem lett fura narancssárga, stb... színe. :)
2009. márc. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is nyugodtan festheted, csak jól szellőztethető helyen!

Én sajna nem festhetem, mert nekem ledobja. Így maradok szép tarka, míg helyre nem áll, talán szülés után. Ja meg unom azt hallgatni, hogy árt a festés. Körülöttem mindenki ezt nyomja. Nagyon féltenek. ;)

2009. márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is festem a hajam(vörösre),és terhesség alatt is legalább háromszor festettem,utána húztam rá egy zacsit és jól kiszellőztettem:).Nincs semmi baja a babának már 6hónapos kis vasgyúró.:)

2009. márc. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó hétben vagyok és tegnap voltam fodrásznál hajat festetni, miért nem lehetne.
2009. márc. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!