Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik 100%-ban természetes...

Létezik 100%-ban természetes eredetű hajfesték vagy színező, ami terhesség alatt is használható?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a terhesség első trieszterjében tilos a hajfestés, mert a méreganyagok a baba fejlődésére károsan hathatnak.

Ha igen, azokkal mi a helyzet? Ismer Valaki esetleg ilyen márkát, amit nyugodt szívvel használhatnék? Nagyon megköszöném a hasznos információkat!


2007. okt. 14. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Létezik hajszinező hab a wellától,ami 4 mosás után kimosódik,de őszintén megírom,hogy én ezt sem használnám az első trieszterben. Egy 6 hetes anyuka.
2007. okt. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

Én fél éve nem festettem be a hajam, csak nő le..

Így is szép vagyok:)

2007. okt. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Én a Henna festékeket ajánlom, azon belül pedig a barnát. Én szőke voltam, de visszafestettem a hajam 7 hetesen barnára. Szép, természetes színárnyalatok vannak. A szőkét nem javaslom.
2007. okt. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem várd meg az első trimeszter végét,addig csak kb. 3cm nő a hajad,aztán nyugodtan festheted!
2007. okt. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már egyre több helyen azt olvastam, hogy a festék nem szívódik fel és nem mutatható ki a vérből, tehát a babára sem veszélyes, mivel nincs a vérben.

Egyedül a belélegzése nem egészséges, de azt írták, hogy ha jól szellőző helyen festesz és nem lélegzel nagyokat, nem árt.

Amúgy natúrboltokban lehet kapni természetes alapanyagú festékeket, de többet nem tudok róla, nézd meg:-)

Én is nemrég festettem hajat, még nemis tudtam, hogy állapotos vagyok.

Egy 6 hetes kismama.

2007. okt. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Henna hajfestékkel nyugodtan festheted a hajadat, de célszerű, ha csak egy-két árnyalatot váltassz.
2007. okt. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!