Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet azt megoldani,...

Hogyan lehet azt megoldani, hogy ne lélegezzük be a hajfesték szagát? Illetve mi a baj a hennával?

Figyelt kérdés
Néhány kérdéssel lejebb van egy hajfestős kérdés ahol sokan azt írtátok,hogy ne lélegezzük be a festék szagát.Arra lennék kíváncsi,h ezt ti hogy gondoljátok megoldani?Hiszen az a valami a fejedre van kenve,és ott párolog.A jó szellőzést ilyen hidgben elég nehéz megoldani anélkül,h megfázzon a fejünk.
2007. dec. 18. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A hennával kapcsolatban nincs válaszom.A festékkel kapcs.-ban Nekem van itthon egy levegő tisztítógépem,ami szinte mindig be van kapcsolva.Persze teljesen elkerülni, hogy ne szívd be a festéket úgysem tudod.Vagy van ez a falfestéshez maszk, amit a festők használnak, ilyen fehér akármi, ami csak pár ft-ba kerül.Remélem tudtam segíteni!
2007. dec. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A hennával szerintem semmi baj, az természetes alapanyag.

Én is most festettem, vagyis párom festett engem.-)de nem éreztem a szagát, csak ő. Ha zavart volna, egy nedves ruhát gondoltam hogy teszek a szám elé, az megszűri kicsit a szagokat.

De a 12 hét után lehet, előtte is, csak inkább utána javasolják.

ne félj, nem lesz semmi baj.

2007. dec. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 39 hetes kismama vagyok és én is festem a hajamat, én a hennával kapcsiban nem tudok mit mirni, én az első 4 hónapban nem nagyon festettem a hajamat mert azért jobb félni...de utána azért 2 havonta festettem pont tegnap festettem be megint nálam az ablak mindig nyitva van illetve mostmár ezek a festékek nem olyanok mint régebben, nem egészséges nyilván de nem is árt, ha csak nem mindennap fested:) Én védőnőtől kérdeztem hogy lehet e nem lesz e baj, és ő tanácsolta hogy nyugodtan nem lesz baj!!!
2007. dec. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia.Én fodrász vagyok,nálam több festék szagot nem lélegez be senki,az első terhességemnél se volt semmi baj,9.-hónapig dolgoztam.most várom a második babámat,nem hiszem,hogy 5-6-hetente az a fél óra amig a hajadon van a festék problémát okozna.Ne aggódj.Gratulálok a babához!
2007. dec. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!