Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-hónapos vagyok. én szoktam...

6-hónapos vagyok. én szoktam érezzni a babám. De olyan rosszul esik, hogy a férjemnek nem érez semmit. Mikor fogja már szegény érezni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 09:21
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi.a férjem nem érez semmit
2009. márc. 3. 09:22
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most vagyok a 25. héten. A férjem elég sokat dolgozik, csak este van itthon. Eddig soha nem akart neki mocorogni a baba, ha éppen rugdosott is, amikor rátette a kezét a pocakomra, rögtön abbahagyta. Tegnap este tévézés közben újra rákezdett, sikerült a férjemnek VÉGRE "elcsípnie" !!!!

Azon csodálkozott, hogy már mennyire lehet érezni, mert eddig csak a beszámolóimat hallgathatta szegény...

2009. márc. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Te hány hetes vagy?

2009. márc. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 6 hónapos vagyok és kb. 2 hete érzi a férjem is a picit, pedig nem vagyok valami sovány alkat.

Szerintem napok kérdése és a te férjed is érezni fogja, csak még gyengécske és nem mocorog olyan erősen a babád.

Ne legyél szomorú!

2009. márc. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 22 hetes vagyok, és a párom már érzi, csak nem mindig tudja elcsípni. Sok türelem kell, na meg szabadidő, hogy a pocakot tapogassa, stb. Nekünk is először jó másfél óra csend után kezdett rá a baba, és akkor ment is a buli rendesen. Még azt is látta, ahogy a bőröm mozgott, meg mindig szólt, mikor érezte, hogy megkeményedett a hasam, meg utána ha puha lett, stb. :)
2009. márc. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
most vagyok 25-hetes
2009. márc. 3. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!