Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fekszem és oldalra...

Mikor fekszem és oldalra fordulok nagyon benyilall a hasam alul, és ez minden egyes megmozdulásomnál igy van. Nem értem miért. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

20hetes terhes vagyok de nem merek ezzel orvoshoz fordulni mert igy is akármit mondok mindig lehurrog hogy én fiatal vagyok és hülyeségeket kérdezek,sztem orvost kéne váltanom mert ez igy nem jó!A védönöhöz jövhéten kell mennem akkor megkérdezem töle is de addig is inátok valamit hogy van ilyen nektek is vagy ez normális?

És nem csak hirtelen mozdulatoknál hanem lassunál is ugy benyilal hogy rendesen felszisszenek!Na meg a derekem is fáj szinte alig birok felkellni ésmég nincs is olyan nagy pocim ugyhogy nemértem miért van.A Hasam is nagyon lenn van és ezt már sokan megjegyezték hogy milyen furcsa!Irjatok véleményt.De rosszindulatuak kiméljenek!


Elöre is köszi!


2009. márc. 2. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez gyakori tünet terheseknél,bár a derekam nekem nem fájt.Gyorsan nő a méhed húzódnak a méhszalagok izmok sb...Orvost még most válts amíg nem késő(hogy fog veled bánni ha szülni fogsz?!)
2009. márc. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nahát ez az én is ezen gondolkodtam biztos azért ilyen mert még soha nem adtam neki pénzt habár soha nem is érdemelte meg!!!Ja és köszi a választ aszthiszem megnyugodtam egy kicsit!
2009. márc. 3. 00:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Valtsal orvost, nehogy mar lehurrogjon! Majd a penz jo lesz, amit adsz neki, mi? Abbol gondolom szivesen megy majd nyaralni, de most meg lehurrod, szep.

Hagyd ott minel elobb, mert kesobb mar nehezebben vallal el egy masik doki talan. Valts most!

2009. márc. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanilyen szúró érzésem van a hasamban már több hete, most 28 hetes vagyok. A méh növekedése miatt a méhszalagok nyúlnak, ezt érzed. A derekam is iszonyatosan fáj, nem is nagyon tudok hanyatt feküdni, csak oldalt, de az átfordulás elég fájdalmas. Nem akarlak elkeseríteni, de ez még rosszabb lesz, ha majd a hasad is tekintélyes méretű lesz (az enyém már az). Én is mindig mondom a dokimnak, hogy fáj a hasam, ilyenkor megvizsgál és megnyugtat, hogy nincs nyitva a méhszáj, nincs baj. Magnéziumot kell szednem már csak 3x1-et, előtte 3x2-t szedtem, mert volt egy kis barnázásom is, de az elmúlt. Az én hasam is elég lent van és nagyon nagy is, de medencevégű fekvésű a pincurom, lehet ezért van.

Viszont, ha ilyen hozzáállású az orvosod, cseréld le, mert egy kezdő kismamát nem lehurrogni kell, hanem segíteni!

Minden jót!

2009. márc. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem kezdö vagyok van már egy kisfiam csak hát ö nála nem volt ilyen. jó tudom hogy minden terhesség más na de ennyire??Azért köszi a tanácsokat az orvos váltás meg lessz a jövhéten!!
2009. márc. 3. 11:53

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!