Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség megszakítás előtt a...

Terhesség megszakítás előtt a tágítót mivel helyezik fel és mennyire érezhető? Nagyon fáj a tágítás?

Figyelt kérdés
sajnos nem tarthatjuk meg a babát, és hétfőn lesz a műtét. nem igazán készültem fel lelkileg. nagyon félek a fájdalomtól. a menstruációm alatt is elsírom magam olykor olyan görcseim vannak, ha nem veszek be gyógyszert. illetve a terhesség 3-4. hete környékétől 1 hónapon át mindennapos volt a görcs ami szintén elég kellemetlen volt. érdekelne, hogy szerintetek ilyen erős görcsös hajlamossággal az abortusz is ennyire, vagy még jobban elviselhetetlenné fog válni?
2011. ápr. 13. 16:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

19:10-es vagyok. Nekem a gyermekem megszületéséig bűntudatom volt az abortusz miatt. A terhességmegszakítást követő egy évben sírtam, ha kisbabát láttam. Nagyon nehéz dolog lelkileg egy ilyet feldolgozni. A műtét és a kórházi bentlét is megterhelő - maga az egész olyan mintha akkor ott bűnhődnél az egész miatt. Utána pedig saját magát ostorozza az ember jó sokáig.


Szorítok, hogy mihamarabb dolgozd fel az egészet.

2011. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!